Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

czy nie za mdła i wilgotna :whistling:

sprawdź, sprawdź :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

czy nie za mdła i wilgotna :whistling:

sprawdź, sprawdź :whistling:

ta najlepiej kup x2 dzis ebniesz połowę i połowę w BT

Opublikowano

:hi:

siema chlory

Opublikowano

Jak niektórzy już wiedzą mój wyjazd do BT stoi pod wielkim znakiem zapytania niestety ale siła wyższa. :( Sprawa się ma tak, że bankowo nie pojadę razem z Wami jutro. Jeśli wogóle pojedziemy to raczej w sobotę ale to się też zobaczy.

Stanley dzięki za pomoc. :hi:

Opublikowano

siemacie, Akjam napewno sie wyklaruje i dasz rade

Opublikowano

zabaweczk_rnraphn.gif

---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

:polew:

Opublikowano
http://s2.ifotos.pl/img/zabaweczk_rnraphn.gif

---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

:polew:

hahahahahahaahahah

Opublikowano

Mam pytanie, ewentułalnie prośbe.... Bo dałem d*py i zapomniałem :wallbash::wallbash::wallbash:, a już nie będe teraz jeździł..... Nie ma nikogo chętnego kto kupiłby Mi w AUCHANIE tą finke za 85zł (1.75l)

Chyba że jutro rano gdzieś kupie, albo po drodze......

Opublikowano

Grisza, ja też nie mam jeszcze zrobionych zakupów... prawdopodobnie jutro rano z Addasskiem jeszcze skoczymy coś kupić, to daj znać ok. 8.20 czy masz ta flachę :ok:

Opublikowano

jakby co ja bede jutro w Żorach w Auchanie ale my bedziemy w BT pozniej.

Opublikowano
jakby co ja bede jutro w Żorach w Auchanie ale my bedziemy w BT pozniej.

Grisza pewnie już na drogę potrzebuje :kox:

Opublikowano

same chlory :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Spoko. Dogadałem się już z Tolkiem, także w razie czego to Tolek mi kupi :wink: Dzięki za chęć pomocy.

Ja prowadze Miszka, także... ale nie będe sobie żałował na miejscu...

Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

Diman Stanley wybiera 3 opcja czyli albo pozycza odemnie ekonomiczne 2.8 albo srebrne lambo :whistling:

Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

Diman Stanley wybiera 3 opcja czyli albo pozycza odemnie ekonomiczne 2.8 albo srebrne lambo :whistling:

Lambo jest w pytę :facepalm::decayed:
Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

swoim, dzisiaj wszystko ASO ogarnęło.... :kox: za free :decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

swoim, dzisiaj wszystko ASO ogarnęło.... :kox: za free :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
psyt :decayed:

ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca :eusathink:

Diman Stanley wybiera 3 opcja czyli albo pozycza odemnie ekonomiczne 2.8 albo srebrne lambo :whistling:

Lambo jest w pytę :facepalm::decayed:

jeszcze bedziesz chcial sie karnac :tongue4:

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

ciekawe czy beda jacys chetni na moje 2.8 :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.