Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema po malej nieobecnosci, ale sie w piatek nadupcylem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po bukowinie :kox:

Opublikowano

niech zgadnę :whistling:

nuda ............................................,

zero ciekawych ludzi ............................................,

jak już to z cierpłą wódka na stoliku ..............................

i pustymi talerzami do zagrychy.....................................

drętwi organizatorzy ................................... i

inni kolorowi spotowicze ................................ ,

droga do duszy .........................................................

,niebieskich pełno ................................................,

pogoda pożal się Boże ...........

czy się pomyliłem :eusathink:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi: także tego :whistling:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

Było :kox::kox::kox:

Opublikowano
:hi: aloha po BT w przyszłym roku jadę bez młodego to się odkuję :whistling: chociaż i tak nie mogę narzekać była integracja z synem :naughty:
Opublikowano

Home sweet home.... Drina musiałem sobie zrobić bo koszmarnie się czuje...

Opublikowano
:hi: aloha po BT w przyszłym roku jadę bez młodego to się odkuję :whistling: chociaż i tak nie mogę narzekać była integracja z synem :naughty:

my raczej też bez małej :wink:

BTW za 3 miesiące Zator :kox:

Opublikowano
:hi: aloha po BT w przyszłym roku jadę bez młodego to się odkuję :whistling: chociaż i tak nie mogę narzekać była integracja z synem :naughty:

my raczej też bez małej :wink:

BTW za 3 miesiące Zator :kox:

tam sobie odbijemy bo raczej bez modzioka się będę tam bujał :naughty:

Opublikowano

:hi:

no to opowiadajcie kogo w tym roku zmógł mordor :whistling::whistling:

pogodę mieliście zajebistą :jerk:

Opublikowano
:hi:

no to opowiadajcie kogo w tym roku zmógł mordor :whistling::whistling:

pogodę mieliście zajebistą :jerk:

Może inaczej... kogo nie zmógł :whistling:
Opublikowano
:hi:

no to opowiadajcie kogo w tym roku zmógł mordor :whistling::whistling:

pogodę mieliście zajebistą :jerk:

Może inaczej... kogo nie zmógł :whistling:

mnie

bo mało co piłem :polew::polew::polew:

Opublikowano

A ja mam w d*pie czy było fajnie czy nie ebłem dziś znów 250km na moto :kox:

Opublikowano

Basia powiedziała, że już nie pije - zapamiętajcie to proszę :decayed:

Opublikowano
A ja mam w d*pie czy było fajnie czy nie ebłem dziś znów 250km na moto :kox:

prawie jak w ADR? :decayed:

Opublikowano
Basia powiedziała, że już nie pije - zapamiętajcie to proszę :decayed:

Nie dziwię się Jej że tak stwierdziła :grin::facepalm:

Opublikowano

kirusy :decayed:

Opublikowano

Na początku jak zwykle, lajcik

img4912w.jpg

Potem dorwaliśmy „Butelkę”

img4918a.jpg

Która się lała i lała…

img4921s.jpg

Potem już było coraz gorzej….

img4971v.jpg

A resztę pamiętam jak przez mgłę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.