Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 08:51 ---------- Previous post was at 08:44 ----------

no i dalej nie ma filmików z karaoke :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam tylko pare fotek .. a karaoke nie pamiętam ... :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
Ja mam tylko pare fotek .. a karaoke nie pamiętam ... :whistling::whistling::whistling:

mi to się dni mylą.... cały czas myślałem, że to szkolenie z Bielakiem było w piątek :polew:

Opublikowano

Nie ... w sobote ... a w dniu karaoke film mi sie urwał po torcie... z czego on był zrobiony ... :polew::polew::polew:

Opublikowano
:siema: z pieknego zimowego ranka :facepalm:
Opublikowano

nie mom pojecia ale widac ze wszyscy znali tekst :decayed::decayed:

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

po 4-tej wrocilem z kawalerskiego... :banan:

Opublikowano

:siema: Lekki wlew był wczoraj a teraz już po piłeczce. Trochę pizgało ale mimo wszystko fajnie się grało. :kox:

Kędzior spóźnione ale szczere! NaJlepSzeGo!!!!! :drunk:

Opublikowano

:hi:

widzę, że nie opłaca się już wsadzać do B5 na przód 312mm, skoro można zapodać 320mm :whistling:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224239-ALL-Czy-zamontuj%EA-hamulce-prz%F3d-z-B6-320mm-bez-wi%EAkszych-problem%F3w-do-B5

tanio też tego nie da rady zrobić :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
widzę, że nie opłaca się już wsadzać do B5 na przód 312mm, skoro można zapodać 320mm :whistling:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224239-ALL-Czy-zamontuj%EA-hamulce-prz%F3d-z-B6-320mm-bez-wi%EAkszych-problem%F3w-do-B5

tanio też tego nie da rady zrobić :thumbdown:

drożej o zwrotnice ?

Opublikowano

trzeba jakiś obiad opierdolić :kox:

Opublikowano
trzeba jakiś obiad opierdolić :kox:

Dobry pomysł! Smak! :wink4:

Opublikowano
trzeba jakiś obiad opierdolić :kox:

co masz ?

KEBABA :polew:

Opublikowano
:hi:
widzę, że nie opłaca się już wsadzać do B5 na przód 312mm, skoro można zapodać 320mm :whistling:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224239-ALL-Czy-zamontuj%EA-hamulce-prz%F3d-z-B6-320mm-bez-wi%EAkszych-problem%F3w-do-B5

tanio też tego nie da rady zrobić :thumbdown:

drożej o zwrotnice ?

czyli zaciski i jarzma z 312 pasują ?

Opublikowano
:hi:
widzę, że nie opłaca się już wsadzać do B5 na przód 312mm, skoro można zapodać 320mm :whistling:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224239-ALL-Czy-zamontuj%EA-hamulce-prz%F3d-z-B6-320mm-bez-wi%EAkszych-problem%F3w-do-B5

tanio też tego nie da rady zrobić :thumbdown:

drożej o zwrotnice ?

czyli zaciski i jarzma z 312 pasują ?

pod 320 pewnie nie, ale jak zmieniasz z 288 to pewnie koszt podobny

Opublikowano

:hi:

Nie ... w sobote ... a w dniu karaoke film mi sie urwał po torcie... z czego on był zrobiony ... :polew::polew::polew:

Mario w sobotę to ja nawet do tortu nie dotrwałem :tongue:

odpadłem niedługo po płonącej świni :decayed:

nie mom pojecia ale widac ze wszyscy znali tekst :decayed::decayed:

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

po 4-tej wrocilem z kawalerskiego... :banan:

ja z kawalerskiego przed chwilą do domku wróciłem :facepalm:

ale było bez wyjścia na miasto na spokojnie w mieszkaniu kawalera :rolleyes:

---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

Nie ... w sobote ... a w dniu karaoke film mi sie urwał po torcie... z czego on był zrobiony ... :polew::polew::polew:
:hi:
widzę, że nie opłaca się już wsadzać do B5 na przód 312mm, skoro można zapodać 320mm :whistling:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224239-ALL-Czy-zamontuj%EA-hamulce-prz%F3d-z-B6-320mm-bez-wi%EAkszych-problem%F3w-do-B5

tanio też tego nie da rady zrobić :thumbdown:

drożej o zwrotnice ?

czyli zaciski i jarzma z 312 pasują ?

pod 320 pewnie nie, ale jak zmieniasz z 288 to pewnie koszt podobny

dokładnie czytałem wątek jakis czas temu..

tylko póki co można jeszcze dorwac graty z allrołda ale nie wiadomo jak długo części będą dostępne :decayed:

Opublikowano

siemanko, wlasnie wrocilem z weekendu :wink:

dzieki dziewczyny za zyczenia :thumbup1:

Opublikowano
siemanko, wlasnie wrocilem z weekendu :wink:

dzieki dziewczyny za zyczenia :thumbup1:

poruchałeś co chodziarz pod te urodziny ? :naughty:

Opublikowano
siemanko, wlasnie wrocilem z weekendu :wink:

dzieki dziewczyny za zyczenia :thumbup1:

poruchałeś co chodziarz pod te urodziny ? :naughty:

ja yhym

Opublikowano
siemanko, wlasnie wrocilem z weekendu :wink:

dzieki dziewczyny za zyczenia :thumbup1:

poruchałeś co chodziarz pod te urodziny ? :naughty:

ja yhym

a co ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.