Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zaraz tu wpadnie miszka coś czuje ... :polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

Moja koleżanka z pracy ...

http://img842.imageshack.us/img842/9357/paulinabi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fajna ruda suczka :decayed:

Ja mam słabość do rudych :slina:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rude podobno są lepsze w sexxxie... :naughty:

Opublikowano

siemanko,

Mario to ze ta ruda pracuje tam gdzie ty to nie oznacza ze jest twoja kolezanka, bo pewnie nawet nie wie ze ty tam pracujesz :polew:

a co do sprzegla to zapytaj sie Qriego bo cos mi sie kojarzy ze on robil u radzika sprzeglo.

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zaraz tu wpadnie miszka coś czuje ... :polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

Moja koleżanka z pracy ...

http://img842.imageshack.us/img842/9357/paulinabi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fajna ruda suczka :decayed:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Wymieniał ktoś u siebie głośniczek (buzzer) pod licznikiem... ? Bo z tego co czytałem na forum to samego głośniczka nie kupie tylko cały licznik, przynajmniej tak pisali.

A jak już to wymieniają na jakiś z słuchawek... A mój wychodzi na to że padł i przydałoby się wymienic.....:kwasny:

Opublikowano
Wymieniał ktoś u siebie głośniczek (buzzer) pod licznikiem... ? Bo z tego co czytałem na forum to samego głośniczka nie kupie tylko cały licznik, przynajmniej tak pisali.

A jak już to wymieniają na jakiś z słuchawek... A mój wychodzi na to że padł i przydałoby się wymienic.....:kwasny:

ja wymieniałem a raczej koleś w Gliwicach mi wymieniał podjechałem do niego jak już miał ten głośniczek, wymontował mi licznik, poszedł do chaty z nim, wylutował mi mój wlutował nowy i zamontował spowrotem licznik, gdzieś powinienem mieć namiary na gościa :wink:

Opublikowano

Jeśli mówimy o tym samym buzzerku to mam chyba nowy w domu prosto z ASO... :whistling: Koszt to ok. 45plnów. :wink4: ALe nie wiem czy mówimy o tym samym? Ten od PDC? :mysli:

Opublikowano

Z tego co czytałem to w elektroniku można kupić taki za parę groszy ale dźwięk prawdopodobnie nie jest za specjalny :kwasny:

Opublikowano

:hi:akjam nabyłem węższe oponki także jutro moje będą do odbioru :wink:

Opublikowano
Wymieniał ktoś u siebie głośniczek (buzzer) pod licznikiem... ? Bo z tego co czytałem na forum to samego głośniczka nie kupie tylko cały licznik, przynajmniej tak pisali.

A jak już to wymieniają na jakiś z słuchawek... A mój wychodzi na to że padł i przydałoby się wymienic.....:kwasny:

ja wymieniałem a raczej koleś w Gliwicach mi wymieniał podjechałem do niego jak już miał ten głośniczek, wymontował mi licznik, poszedł do chaty z nim, wylutował mi mój wlutował nowy i zamontował spowrotem licznik, gdzieś powinienem mieć namiary na gościa :wink:

Poszukaj namiarów, Ja jak nic nie zorganizuje tu u mnie to najwyżej podjade do Gliwic. Zapytam Siemiana może on będzie coś wiedział....

Akjam nie od PDC :wink:

Opublikowano
:hi:akjam nabyłem węższe oponki także jutro moje będą do odbioru :wink:

:good:

Opublikowano

Wybiera się ktoś jutro do Żor na spota ?

Opublikowano

Ja może bo będę w Katowicach i będę miał wolny czas... :whistling:

Opublikowano

Ja na chwile obecną się wybieram, a co będzie jutro to się okaże :wink:

Opublikowano
Ja może bo będę w Katowicach i będę miał wolny czas... :whistling:

Weź mi batmana i uncharted 2 :wink: także wpadaj ja bede bankowo :wink:

Opublikowano

Przyjedźcie, przyjedźcie, będzie spora ekipa, wszyscy się organizują :naughty:

Opublikowano
Ja może bo będę w Katowicach i będę miał wolny czas... :whistling:

Weź mi batmana i uncharted 2 :wink: także wpadaj ja bede bankowo :wink:

Jak będę to wezmę. :good:

Opublikowano

:hi:

po robocie

Opublikowano
Ja może bo będę w Katowicach i będę miał wolny czas... :whistling:

Weź mi batmana i uncharted 2 :wink: także wpadaj ja bede bankowo :wink:

Jak będę to wezmę. :good:

No to w pyte misia ... :decayed:

A teraz pssyyttt po ciężkim dniu ... dziura 10 m dł i 1,5m gł wykopanana i 2 tony żwiru przeniesione w rekach .....:facepalm:

Opublikowano

robiles mega kuwete? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.