Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godz w robocie :facepalm:

no to psyyt Stasiu :drinks: nalezy nam sie :wink:

to psyt i spać :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dołączam sie ....:wink:

Opublikowano
12 godz w robocie :facepalm:

no to psyyt Stasiu :drinks: nalezy nam sie :wink:

to psyt i spać :whistling:

no dzis delikatnie :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

bo wiesz...

‎"Napój na „K” ? – Krzynka piwa.

"Napój na „D” ? – Druga krzynka piwa.

"Napój na „E” ? – Eszcze jedna krzynka piwa.

"Napój na „U” ? – Uwentualnie eszcze jedna krzynka piwa ... "

:wink::wink::wink::wink::wink:

Opublikowano

Barca :facepalm: Messi :kwasny:

Opublikowano
Barca :facepalm: Messi :kwasny:

:polew:

Cudów nie ma :wink:

Opublikowano
Barca :facepalm: Messi :kwasny:

bardzo się cieszę, że Chelsea wygrała - ale jak zwykle niewykorzystane sytuacje się mszczą :whistling:

Opublikowano

mam lepsze ujęcie :decayed:

imag1762i.jpg U

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

niestety filmiku na pena nie chcieli mi wrzucić :kox::decayed:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Miszka moja kolezanka nie ma z kim posmigac na moto... zastapisz mnie :decayed::decayed:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/563383_452531404760738_330515000295713_1958752_1101070721_n.jpg

dzwoń do seves'a on borok ostatnio też sam śmigał :decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Matko Święto .................. teraz sobie przypominam ........ miałem ją ..... :D

stanley przy Tobie to mnich :decayed:

Opublikowano
:hi::hi: siema ziomki
Siema ziomalu :hi:

Dzisiaj meczyk :jerk: ale Chelsea dostanie baty od barcy :decayed:

Niestety nie dali rady... :angry: Ale rewanż na CN będzie formalnością. :wink4:

:hi::hi:

to My sie akjam zobaczyli :decayed::decayed:

No... :decayed: Ale ja za to mam podkładzik już położony... :whistling:
Co to za wóz? :naughty:
Miszka moja kolezanka nie ma z kim posmigac na moto... zastapisz mnie :decayed::decayed:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/563383_452531404760738_330515000295713_1958752_1101070721_n.jpg

:kox:
Barca :facepalm: Messi :kwasny:

:disgust:

Opublikowano
Co to za wóz? :naughty:

podpowiem ,że ma 2.8T ......kombinuj :decayed:

Opublikowano

Vectra :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

3340f72402bc2e80189ecff.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

coś się rozdzielczość podupcyła

Opublikowano
Co to za wóz? :naughty:

podpowiem ,że ma 2.8T ......kombinuj :decayed:

Vectra :facepalm:
Ale By objechała na szybko nie jednego z Nas... :whistling:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

http://img820.imageshack.us/img820/4396/3340f72402bc2e80189ecff.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

coś się rozdzielczość podupcyła

Tyś jest Miszka miszcz! :decayed:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

A tak wogóle to :bry::naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Co to za wóz? :naughty:

podpowiem ,że ma 2.8T ......kombinuj :decayed:

Vectra :facepalm:
Ale By objechała na szybko nie jednego z Nas... :whistling:

pewnie tak :wink: ..........ale w łukach w Skoczowie i na ślimaku już se tak nie radzili :decayed:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

dopiero na prostej mnie doszli :doh:

Opublikowano

akjam :facepalm:

Opublikowano
akjam :facepalm:

Że niby co? Jeśli chodzi o tamtą sprawę to jeszcze nic nie wiem! :disgust:

Opublikowano
akjam :facepalm:

Że niby co? Jeśli chodzi o tamtą sprawę to jeszcze nic nie wiem! :disgust:

jak Wy tam na Zagłebiu wszystkie sprawy tak załatwiacie to no comments :decayed:

Opublikowano
akjam :facepalm:

Że niby co? Jeśli chodzi o tamtą sprawę to jeszcze nic nie wiem! :disgust:

jak Wy tam na Zagłebiu wszystkie sprawy tak załatwiacie to no comments :decayed:

:grin::polew::grin::polew::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.