Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łezka w oku i te sprawy :wink:

okej okej :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, ja tez bez kaca :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

:banan:

Miszka jak tam sa jakies efekty wciepniecia? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Opublikowano

na razie brak efektów

Opublikowano
siema, ja tez bez kaca :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

:banan:

Miszka jak tam sa jakies efekty wciepniecia? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Nuty feesstt dobre... :polew: :polew:

na razie brak efektów

Po czym masz mieć efekty? :cool:

Opublikowano
siema, ja tez bez kaca :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

:banan:

Miszka jak tam sa jakies efekty wciepniecia? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Nuty feesstt dobre... :polew: :polew:

na razie brak efektów

Po czym masz mieć efekty? :cool:

po seksie bez zabezpieczeń :decayed:

co o tej sądzicie maska coś chyba jakaś krzywa albo mi się wydaje

Oferta - Audi A4 - SPROWADZONY STAN BARDZO DOBRY ,KSIĄŻKA SERWISOWA -GWARANTOWANY PRZEBIEG ,MOŻLIWOŚĆ ODJAZDU NA KOŁACH ,KOSZT REJESTRACJI 800ZŁ

Opublikowano
siema, ja tez bez kaca :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

:banan:

Miszka jak tam sa jakies efekty wciepniecia? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Nuty feesstt dobre... :polew: :polew:

na razie brak efektów

Po czym masz mieć efekty? :cool:

po seksie bez zabezpieczeń :decayed:

Cięzko będzie żeby Twój kolega zaszedł w ciążę. :decayed:

Opublikowano

Cięzko będzie żeby Twój kolega zaszedł w ciążę. :decayed:

wymieklem :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

szkoda ze w pelnej skorze ale ogolnie wydaje mi sie spoko

Opublikowano
:whistling::naughty:
Opublikowano

Witam wszystkich. Mam taka nagłą sprawę otóż mój brat wybrał się w odwiedziny do Dąbrowy Górniczej passatem b5 i w nocy miał włamanie do auta. Auto nie zostało ukradzione tylko został rozwiercony zamek i uruchomił się alarm. I mam taką prośbę czy zna ktoś jakiegoś mechanika w okolicy który mógłby pomóc w uruchomieniu auta gdyż cały czas działa alarm i po ok 100 m odcina zapłon. Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

Akjam SSIJ :decayed:

Carpa no ja niestety nie pomogę :thumbdown:

Opublikowano
Witam wszystkich. Mam taka nagłą sprawę otóż mój brat wybrał się w odwiedziny do Dąbrowy Górniczej passatem b5 i w nocy miał włamanie do auta. Auto nie zostało ukradzione tylko został rozwiercony zamek i uruchomił się alarm. I mam taką prośbę czy zna ktoś jakiegoś mechanika w okolicy który mógłby pomóc w uruchomieniu auta gdyż cały czas działa alarm i po ok 100 m odcina zapłon. Z góry dziękuję za pomoc.
o tej godzienie w sobote to raczej bez szans
Opublikowano

Zapłacę extra !!

Opublikowano

co o tej sądzicie maska coś chyba jakaś krzywa albo mi się wydaje

Oferta - Audi A4 - SPROWADZONY STAN BARDZO DOBRY ,KSIĄŻKA SERWISOWA -GWARANTOWANY PRZEBIEG ,MOŻLIWOŚĆ ODJAZDU NA KOŁACH ,KOSZT REJESTRACJI 800ZŁ

no prosze Cię, co to za badziew, nie dość ze francuz, przód robiony to jeszcze bez wypasu :facepalm:, nawet nie ma podłokietnika :polew:

Opublikowano
Witam wszystkich. Mam taka nagłą sprawę otóż mój brat wybrał się w odwiedziny do Dąbrowy Górniczej passatem b5 i w nocy miał włamanie do auta. Auto nie zostało ukradzione tylko został rozwiercony zamek i uruchomił się alarm. I mam taką prośbę czy zna ktoś jakiegoś mechanika w okolicy który mógłby pomóc w uruchomieniu auta gdyż cały czas działa alarm i po ok 100 m odcina zapłon. Z góry dziękuję za pomoc.

Nadal potrzebujesz pomocy ?

Jeżeli tak pisz pw

Zadzwonie do paru znajomych może coś się da zrobić

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam szanowne grono miłośników Audi :sarcastic:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.