Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięx za spota i przepyszną kiełbasę! Dopiero teraz wszedłem na chatę bo zaraz po powrocie jeszcze parę kilosów na rowerku zrobiłem... :guma:

addassko kupiłeś se już ten zestaw 6cio paka? :naughty:

Miszka próbowałeś tej wyborowej? :cool: Jak Cię rozkłada to cza szybko reagować. :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Opublikowano

Umieram wódy nie kupiłem, walnąłem podwójną łychę bez lodu na rozgrzanie i leżę w wyrze ale nie wróżę nic dobrego chyba jutro będę dętka :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

ona ma takie łóżko jak fakir :kox:

Opublikowano

mi pomaga picie herbaty z prądem przez 3 dni z rzędu ( ale to musisz liczyć min. 2x0,5l na 3 dni):wink:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

c**j tam, tusk zabrał ulgi: możliwosć odliczania internetu i możliwosć odliczania posiadania ( utrzymania) jednego dziecka :facepalm:

Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

czarny t-shirt zrobił robotę :decayed:

Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

miał niezły start do piłki :decayed:

Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

czarny t-shirt zrobił robotę :decayed:

Czarne wyszczupla. :good::naughty:
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

miał niezły start do piłki :decayed:

Dobrze, że była gumowa i lekka bo wiatr ją zatrzymywał... :naughty:

Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

czarny t-shirt zrobił robotę :decayed:

Czarne wyszczupla. :good::naughty:
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

miał niezły start do piłki :decayed:

Dobrze, że była gumowa i lekka bo wiatr ją zatrzymywał... :naughty:

za to jak Adaśko poleci to nic nie zatrzyma tej pędzącej machiny :ad:

Opublikowano
:kox::grin:
Opublikowano

zbijam na wyro :wink::hi:

Opublikowano

Ja też spiżdżam. :hi: Sija tudej. :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

czarny t-shirt zrobił robotę :decayed:

Czarne wyszczupla. :good::naughty:
addassko śpi w tym zestawie po 12 godz od 3 dni :decayed:

z resztą, chyba na spocie miał to nawet na sobie :naughty:

Właśnie tak jakoś dziwnie dziś szczuplej wyglądał... :naughty:

miał niezły start do piłki :decayed:

Dobrze, że była gumowa i lekka bo wiatr ją zatrzymywał... :naughty:

Dzien dobry :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: co się czuję :thumbdown:
Opublikowano

Cześć, podeśle mi ktoś jakieś namiary na parkingi strzeżone koło nikiszowca. Chodzi mi dokładnie żeby było jak najbliżej "Szopienicka 17a" żebym se taxówką dojechał później :wink:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.