Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nic tu sie ostatnio nie dzieje

fakt i nawet zauważyłem, że to od momentu jak zacząłeś się tu więcej udzielać :decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no nic tu sie ostatnio nie dzieje

fakt i nawet zauważyłem, że to od momentu jak zacząłeś się tu więcej udzielać :decayed:

:kox: odezwał się

Opublikowano

:siema:

Ale ŁYKend miałem bogaty... :kox:

Opublikowano

siemka,

dobra Akjam juz sie tak niechwal :decayed:

Opublikowano

BOGATY!!!! :kox:

Opublikowano

trafiles w totka cos?

Opublikowano

pewnie walił do ryja cały czas i to ta jego bogatość :decayed:

Opublikowano
pewnie walił do ryja cały czas i to ta jego bogatość :decayed:

:whistling:

All InClusiVe... :kox:

Opublikowano

:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

jutro gryll ?? :naughty:

Opublikowano
:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

jutro gryll ?? :naughty:

właśnie miałem o to pytać...:decayed: no jak nie ma jak jest no i żeby pogoda :naughty:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

a i trochę czarnego humoru z wieczora :decayed:

Dlaczego Stevie Wonder nie potrafi czytać ?

Bo jest czarny !:polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

jutro gryll ?? :naughty:

No wiadomo, że tak! :naughty::good:

Opublikowano

Panowie takie pytanko, potrzebuje przenocować na giszowcu w Katowicach (zostawiając tam swoją a4 na blachach SJZ) Wiem że różne opinie o tym terenie chodzą, powiecie mi jak to wygląda na prawdę :decayed: Ogólnie na całą noc w weekend i w tygodniu na 2-3h bo muszę tam coś załatwić. A nie po to pakuje $ w samochód żebym później miał zdemolowany - a takie coś słyszałem :wink:

Opublikowano

to juz masz fajnie, niemasz innego auta? :decayed:

Opublikowano

Właśnie nie mam :grin: Dajcie jakieś opinie :whistling:

Opublikowano

to w takim razie pozostaja juz tylko modly hehe

Opublikowano

Szopienicka 17a - taka ulica :decayed:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Korea to się podobno nazywa :decayed:

Opublikowano

Ja Ci nie pomogę w tym temacie ale opinie słyszałem ciekawe... :whistling:

Opublikowano
Ja Ci nie pomogę w tym temacie ale opinie słyszałem ciekawe... :whistling:
niestresujmy go, moze akurat jakos przetrwa :decayed:
Opublikowano
:grin:
Opublikowano

No ale Panowie konkrety, albo jakieś pomysły. Tzn, płatny parking, ktoś ma garaż w okolicy lub może jakiś kolega klubowy byłby tak miły i podrzuciłby mnie z centrum pod adres i nazad :decayed: Wiecie, nie po to ładuje kasę w samochód (nienaganny lakier) aby po jednej wizycie na jakimś osiedlu mieć auto zdemolowane :facepalm: 2 zasrane dni w środę na 3-4h popołudniu i w sobotę cały dzień i całą noc :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.