Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ramach strajku nie oglądam finału :thumbdown: będzie mega nudny :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
[...]

a jednak finał hiszpania - niemcy

Tego to bym nie był taki pewny. Zobaczymy co dziś pokażą Włosi? :mysli::wink4:

:hi:

niemiecki walec przejedzie po makaronach, zostanie po nich lazania :grin:

gdzieś to wyczytał ? :decayed:

choć to prawda :kox:

Gdzie ta LAZANIA? :cool::naughty:
Jebać Niemców ! :naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

elwer

:banan::banan::banan:

a niemowilem ze wlosi wygraja :decayed:

dobrze rozjebali szkopów :decayed:

:good::naughty:

j**ane makarony!!!!!!!!!!!!!
w ramach strajku nie oglądam finału :thumbdown: będzie mega nudny :facepalm:

Nie marudźcie już. :decayed: I gdzie ta lazania... :guma:

:brawo: :brawo: :brawo:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

addassko lecisz flaszkę Jaśka...

Opublikowano

Niemców sędzia przekręcił :polew:

Opublikowano

Niemcy zagrali najsłabszy mecz na ME... :banan:

Opublikowano
Niemcy zagrali najsłabszy mecz na ME... :banan:

Idź już spać, za dużo wypiłeś :wink:

Opublikowano

"0" alko... :cool: Niemcy słabi dzisiaj feeessttt!!!! :naughty:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

No spiżdżam spać. A jutro zjem na obiad lazanie. :naughty::cool:

Opublikowano
"0" alko... :cool: Niemcy słabi dzisiaj feeessttt!!!! :naughty:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

No spiżdżam spać. A jutro zjem na obiad lazanie. :naughty::cool:

temat rzeka, idę spać :hi::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
[...]

a jednak finał hiszpania - niemcy

Tego to bym nie był taki pewny. Zobaczymy co dziś pokażą Włosi? :mysli::wink4:

:hi:

niemiecki walec przejedzie po makaronach, zostanie po nich lazania :grin:

gdzieś to wyczytał ? :decayed:

choć to prawda :kox:

Gdzie ta LAZANIA? :cool::naughty:
Jebać Niemców ! :naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

elwer

:banan::banan::banan:

a niemowilem ze wlosi wygraja :decayed:

dobrze rozjebali szkopów :decayed:

:good::naughty:

j**ane makarony!!!!!!!!!!!!!
w ramach strajku nie oglądam finału :thumbdown: będzie mega nudny :facepalm:

Nie marudźcie już. :decayed: I gdzie ta lazania... :guma:

:brawo: :brawo: :brawo:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

addassko lecisz flaszkę Jaśka...

taki jest sport :decayed::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam lebry :decayed:

Opublikowano

siema, weekend :decayed:

Opublikowano

dzisiaj delikatnie piwko, jutro musi byc reset :whistling:

Opublikowano

ok bede :grin:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Best House Music 2012

:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
"0" alko... :cool: Niemcy słabi dzisiaj feeessttt!!!! :naughty:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

No spiżdżam spać. A jutro zjem na obiad lazanie. :naughty::cool:

jak tam lazania na obiad? dobra była

mam nadzieje ze te twoje makarony ograja hiszpanów

ja na pocieszenie zjem na kolacje bawarskie kiełbaski :decayed:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

dzisiaj delikatnie piwko, jutro musi byc reset :whistling:

pisze sie ? grill i bawarskie kiełbaski, a i jakas fajna helga mogla by piwo podawać jak na octoberfest :wink:

Opublikowano
"0" alko... :cool: Niemcy słabi dzisiaj feeessttt!!!! :naughty:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

No spiżdżam spać. A jutro zjem na obiad lazanie. :naughty::cool:

jak tam lazania na obiad? dobra była

mam nadzieje ze te twoje makarony ograja hiszpanów

ja na pocieszenie zjem na kolacje bawarskie kiełbaski :decayed:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

dzisiaj delikatnie piwko, jutro musi byc reset :whistling:

pisze sie ? grill i bawarskie kiełbaski, a i jakas fajna helga mogla by piwo podawać jak na octoberfest :wink:

uwazaj masz zone :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.