Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mam jutro nocke :whistling:
Finału nie obejrzysz przy piffku... :sarcastic::decayed:

no niestety nie przy pifku ale spokojnie mam nadzieje obejrze :decayed: :decayed:

Jeśli ja przyjadę to będę około 14ej dopiero... :wink:

słowo klucz :decayed:

Krótko i na temat. CO mam obiecywać jak nie wiem jak będzie. :cool:

Ile wziąłeś za powożenie? :naughty:

500pln :wink:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

siemano :hi:

ja dzisiaj byłem nad wodą na dolinie

jutro jadę znowu ( jeżeli pogoda pozwoli)

Możemy zrobić jakiegoś rodzinnego spota :naughty:

no cos trzeba pomyslec :naughty:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

ja mam jutro nocke :whistling:
Finału nie obejrzysz przy piffku... :sarcastic::decayed:

ale zobacze bez piwka :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie to samo bez piffka... :decayed:

Opublikowano
To nie to samo bez piffka... :decayed:

no niestety :whistling:

ja jutro odpadam z woda bo zapomnialem ze idziemy na urodziny od Cioci... a robi na ogrodku u ...nas :decayed:

Opublikowano
pogoria zaliczona,

Soprano ja bylem na 3, jutro tez sie wybieram pozniej naskrobie do ciebie na komore

moze jutro zrobimy jakiego wodnego spota??

przyjedź do kato:naughty:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:kox:

ty też przyjedź :naughty:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Jeśli ja przyjadę to będę około 14ej dopiero... :wink:

i Ty :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

może przyjadę na kole :kox:

Opublikowano
może przyjadę na kole :kox:
Pojeździmy na plaży i wszystkich przegonimy. :grin:
Opublikowano

jutro pogoria 3 czyli ta dabrowska za palacem kultury :wink:

ja tam bede juz na 10ta mam grilla, eweline i dodatkowo dwie kolezanki od eweliny :decayed::decayed:

Opublikowano
jutro pogoria 3 czyli ta dabrowska za palacem kultury :wink:

ja tam bede juz na 10ta mam grilla, eweline i dodatkowo dwie kolezanki od eweliny :decayed::decayed:

Może ty zakładałeś ten temat o 3 koleżankach i wakacjach...? :mysli::decayed:

:kox::naughty:
Opublikowano

hehe nie boj sie gdybym mial taka okazje to bym sie nie pytal ludkow co mam brac :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
hehe nie boj sie gdybym mial taka okazje to bym sie nie pytal ludkow co mam brac :grin::grin::grin::grin:
:good:
Opublikowano

My jedziemy na IV od strony wojkowic koscielnych

KĘDZIOR - mój brat jednak nie dał się namówić na III bo tam na IV jeszcze nie był i chce zobaczyć

Opublikowano

Szpilka wygral :decayed:

Opublikowano

Ja wpadam do Was w wtorek :naughty:

Opublikowano

hammer moze tez bedzie :wink:

Opublikowano
Ja wpadam do Was w wtorek :naughty:

:naughty: Może też będę to wezmę gierki na PS3. :wink4:

hammer moze tez bedzie :wink:

Weźmie płyty? :decayed:

Opublikowano

powiem mu :wink:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.