Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: fajnie było, addassko - jesteś przec**jem :kox::polew:

Co zrobił ??? Podrywał panią od frytek ??? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: fajnie było, addassko - jesteś przec**jem :kox::polew:

Co zrobił ??? Podrywał panią od frytek ??? :naughty:

to jest mało powiedziane :grin:

Opublikowano
:hi: fajnie było, addassko - jesteś przec**jem :kox::polew:

Co zrobił ??? Podrywał panią od frytek ??? :naughty:

to jest mało powiedziane :grin:

No chyba ją nie ten tego .... :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:

wątpię żeby im pozwolili rozpalić grilla na podziemnym :decayed:

:decayed:

Opublikowano

ja tez dotarlem i juz pije bronka w zaciszu domowym bo wszyscy spia :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Dziękujem za spota ... pogoda byla OK akurat nie lało a zamiast byle jakiego grila była kolacja w ekskluzywnej restauracji pod złotymi łukami na którą po zakupach tenisowych w Go Sport nie było mnie juz stać i pojechałem do domu ...:decayed: ale jutro na kort i ogien ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Także dzięki ... a co do tych malych autek to serio sie zastanawiam ... bo na wczasy i tak sie lata fligrami a do poruszania do pracy i po mieście styka a koszty utrzymania wrecz zerowe w porównaniu do używanego TDi ... :whistling:

Miszka ucałowali Cie z jezyczkiem odemnie ??? Kazałem im ... :polew:

polecam naprawde :wink:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota no i gryll też jak zawsze pierwsza klasa

Mario tak ucałowali mnie...:jerk:

Adaśko Ty masz poryte...:kox:

koorwa ale mnie łeb zaczął nadupcać :facepalm:

Opublikowano
Dziękujem za spota ... pogoda byla OK akurat nie lało a zamiast byle jakiego grila była kolacja w ekskluzywnej restauracji pod złotymi łukami na którą po zakupach tenisowych w Go Sport nie było mnie juz stać i pojechałem do domu ...:decayed: ale jutro na kort i ogien ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Także dzięki ... a co do tych malych autek to serio sie zastanawiam ... bo na wczasy i tak sie lata fligrami a do poruszania do pracy i po mieście styka a koszty utrzymania wrecz zerowe w porównaniu do używanego TDi ... :whistling:

Miszka ucałowali Cie z jezyczkiem odemnie ??? Kazałem im ... :polew:

polecam naprawde :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

:hi: fajnie było, addassko - jesteś przec**jem :kox::polew:

zycie musi byc na wesolo :kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

:hi:

dzięki za spota no i gryll też jak zawsze pierwsza klasa

Mario tak ucałowali mnie...:jerk:

Adaśko Ty masz poryte...:kox:

koorwa ale mnie łeb zaczął nadupcać :facepalm:

jakas tableta i bedzie o.k. :naughty:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

oj tam moj ssaaanggg byl glebiej wiele glebiej :facepalm:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Opublikowano
Dzięki synki za spota :decayed:

ja dzięki :wink:

Opublikowano

315449_421012324604409_1596969786_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Dzięki synki za spota :decayed:

fajnie ze wpadles do nas :wink:

Opublikowano

Dzięki za spociszona! :wink4:

H2mm3R spoko, że wpadłeś do Nas. :good:

addassko musimy składać razem zamówienia bo Nam dobrze poszło. :naughty:

Opublikowano

luzik ale tam gdzie sie ucza :facepalm:

Opublikowano
Dzięki synki za spota :decayed:

fajnie, że wpadłeś :kox:

następnym razem addassko skołuje nam jakieś dupeczki w maku :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

tak, tak wpadna z forum leona :decayed:

Opublikowano
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/315449_421012324604409_1596969786_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Dzięki synki za spota :decayed:

fajnie ze wpadles do nas :wink:

to jest auto made in ikea ? :decayed:

Opublikowano
:grin::grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.