Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie nie wybiera się ktoś do sklepu Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Expert ? Dwie małe rzeczy bym potrzebował :wink:

ja jutro będę w Kato ale jak później z odbiorem ? jutro jadę do Zakopca więc mógłbym komuś w BB zostawić :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

No i znów Maleńczuk mnie rozjebał :kox::kox::kox::kox::kox:

A teraz psyyyt :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Panowie nie wybiera się ktoś do sklepu Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Expert ? Dwie małe rzeczy bym potrzebował :wink:

ja jutro będę w Kato ale jak później z odbiorem ? jutro jadę do Zakopca więc mógłbym komuś w BB zostawić :naughty:

Kurka teraz patrzę że tego jednego produktu już niema, więc zakupy odpadają :kwasny: Dzięki za chęci :wink:

Opublikowano
Panowie nie wybiera się ktoś do sklepu Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Expert ? Dwie małe rzeczy bym potrzebował :wink:

ja jutro będę w Kato ale jak później z odbiorem ? jutro jadę do Zakopca więc mógłbym komuś w BB zostawić :naughty:

Kurka teraz patrzę że tego jednego produktu już niema, więc zakupy odpadają :kwasny: Dzięki za chęci :wink:

luzik :wink:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

mowa o module C czy o wszystkich grupach modułu mowisz

Na dzień dzisiejszy tel mam z systemem android.

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

mowa o module C czy o wszystkich grupach modułu mowisz

Na dzień dzisiejszy tel mam z systemem android.

O module C, bo jak dobrze pamiętam to też mam właśnie taki.

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

mowa o module C czy o wszystkich grupach modułu mowisz

Na dzień dzisiejszy tel mam z systemem android.

O module C, bo jak dobrze pamiętam to też mam właśnie taki.

a ten moduł jest bardzo rozbudowany czy okrojony? masz kontakty w navi itp? a ile dałeś? czy cena 350 jest dobra?

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

mowa o module C czy o wszystkich grupach modułu mowisz

Na dzień dzisiejszy tel mam z systemem android.

O module C, bo jak dobrze pamiętam to też mam właśnie taki.

a ten moduł jest bardzo rozbudowany czy okrojony? masz kontakty w navi itp? a ile dałeś? czy cena 350 jest dobra?

Tak jak pisałem wcześniej, różne tel. miałem i różnie to działało. Z andkiem niema problemu i chyba wszystko jest (ks. adresowa, poł. przychodzące/wychodzace/nieodebrane....). Nic nie dałem, bo miałem z fabryki :wink:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/allb6-b7-modul-blutka-c-high-wraz-mikrofonem-okablowaniem-238300/

może ktoś doradzić jaki moduł trzeba kupić żeby był dobry? czy ten z literą C jest dobry czy lipa?

Zależy jaki masz telefon i jaki soft.

Windows - działa średnio

Symbian - prawie wogóle

Android - bez problemu

mowa o module C czy o wszystkich grupach modułu mowisz

Na dzień dzisiejszy tel mam z systemem android.

O module C, bo jak dobrze pamiętam to też mam właśnie taki.

a ten moduł jest bardzo rozbudowany czy okrojony? masz kontakty w navi itp? a ile dałeś? czy cena 350 jest dobra?

Tak jak pisałem wcześniej, różne tel. miałem i różnie to działało. Z andkiem niema problemu i chyba wszystko jest (ks. adresowa, poł. przychodzące/wychodzace/nieodebrane....). Nic nie dałem, bo miałem z fabryki :wink:

jesli masz system w tel andro to wszystko bedzie Ci smigac az milo :wink:

Opublikowano

ale pograliśmy, masakra :heat:

Opublikowano
ale pograliśmy, masakra :heat:

hica co :decayed:

Opublikowano

siema, na sportowo :decayed: kondycyjnie prawie wytrzymalem :grin:

Opublikowano
siema, na sportowo :decayed: kondycyjnie prawie wytrzymalem :grin:

przyznam Ci, że zapierdalałeś :kox: ale nie doceniła Cię drużyna :kwasny:

Opublikowano
siema, na sportowo :decayed: kondycyjnie prawie wytrzymalem :grin:

przyznam Ci, że zapierdalałeś :kox: ale nie doceniła Cię drużyna :kwasny:

nom w porownaniu z zatorem to niebo a ziemia hehe chociaz gdybym lyknal browarka to bylo by mi jeszcze lepiej hehe

a no o tych kolesiach to nawet niebede mowil, nastepnym razem robimy sklad klubowy a nie koszulkowy :facepalm:

PS. twoi tez ci niedali blysnac

Opublikowano

Siemka z wieczora :wink4: Jak kondycja Pany? :naughty: Ja dziś byłem na siłce i łapy mi chyba odpadną. :kox:

Opublikowano
siema, na sportowo

kondycyjnie prawie wytrzymalem :grin:

przyznam Ci, że zapierdalałeś :kox: ale nie doceniła Cię drużyna :kwasny:

nom w porownaniu z zatorem to niebo a ziemia hehe chociaz gdybym lyknal browarka to bylo by mi jeszcze lepiej hehe

a no o tych kolesiach to nawet niebede mowil, nastepnym razem robimy sklad klubowy a nie koszulkowy :facepalm:

PS. twoi tez ci niedali blysnac

ja grałem jak Hiszpania na euro - ekonomicznie :decayed:

czas spać :hi:

Opublikowano

Ja też wyebany jestem ale zdrowo. :decayed:

Opublikowano

to rubo Pany bo ja na urodzinach byłem...nie muszę chyba opisywać :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.