Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciepło jest to nikomu się nie chce przed kompem siedzieć:whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

Opublikowano

psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

ja już swoje się na słońcu w robocie wygrzałem dzisiaj teraz się studzę :heat:

Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

już wkrótce weekend :wink::drinks:

Opublikowano

:hi:

juz weekend :decayed:

Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

już wkrótce weekend :wink::drinks:

dokładnie środa minie tydzień ginie :banan:

Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

już wkrótce weekend :wink::drinks:

nocki do końca tygodnia ,a w wekend pod telefonem uziemiony więc lipa z zupy chmielowej....

btw 13.VII w Nałężu pod Bielskiem jest organizowany spocik z :drunk: może wpadniecie na grila i zimną wódeczkę :naughty::wink::decayed: start ok 19...meta ok 20:15 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

1 szofer(wybrany w drodze demokratycznego of korz losowania .....:bokser::baseball:,etc.etc) od Was busem przyjedzie i potem odwiezie zwłoki :decayed:

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

już wkrótce weekend :wink::drinks:

nocki do końca tygodnia ,a w wekend pod telefonem uziemiony więc lipa z zupy chmielowej....

btw 13.VII w Nałężu pod Bielskiem jest organizowany spocik z :drunk: może wpadniecie na grila i zimną wódeczkę :naughty::wink::decayed: start ok 19...meta ok 20:15 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

1 szofer(wybrany w drodze demokratycznego of korz losowania .....:bokser::baseball:,etc.etc) od Was busem przyjedzie i potem odwiezie zwłoki :decayed:

piątek 13-go to się nie może skończyć dobrze :kox:

Opublikowano

Ja odpadam ... piątek spedzam z moją... jestem pantoflem... :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

A dzisę przekonalem jak słabo z kondycją... nie ma lipy trza pompować... prawie sie rozpłynołem z potu na korcie ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
Opublikowano
:naughty::naughty:

Adaś :no::no::no::no: ....,Ty się na razie nie wychylaj bo wiedzą ,że wiesz gdzie to jest i za szofera fucha Ci przypadnie:decayed:

psyt.... :naughty: co za upał :facepalm:

:slina:

a ja w pracy kibluję do rana :facepalm:

już wkrótce weekend :wink::drinks:

nocki do końca tygodnia ,a w wekend pod telefonem uziemiony więc lipa z zupy chmielowej....

btw 13.VII w Nałężu pod Bielskiem jest organizowany spocik z :drunk: może wpadniecie na grila i zimną wódeczkę :naughty::wink::decayed: start ok 19...meta ok 20:15 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

1 szofer(wybrany w drodze demokratycznego of korz losowania .....:bokser::baseball:,etc.etc) od Was busem przyjedzie i potem odwiezie zwłoki :decayed:

piątek 13-go to się nie może skończyć dobrze :kox:

:decayed: taki jest plan

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Ja odpadam ... piątek spedzam z moją... jestem pantoflem... :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

A dzisę przekonalem jak słabo z kondycją... nie ma lipy trza pompować... prawie sie rozpłynołem z potu na korcie ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

stary :facepalm:

napisz w końcu coś czego nie wiemy :decayed:

Opublikowano
:decayed::wink::grin::kwasny::facepalm::banan::jerk::kox::hi::naughty::polew::whistling::slina::doh::shock3::thumbdown:
Opublikowano

no dobra :wink: żartowałem ........

tylko nie pisz ,że jednak przyjedziesz :whistling:

honorem się nie musisz unosić :grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

nie no luz :decayed::wink: zapraszam w imieniu cesarockiej ekipy :decayed:

Opublikowano

ja będę na szkoleniu do piątku więc na bank odpadam, po drugie nie piję :decayed:

Opublikowano
ja będę na szkoleniu do piątku więc na bank odpadam, po drugie nie piję :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

rozdupcyłeś mnie:grin:

Opublikowano
ja będę na szkoleniu do piątku więc na bank odpadam, po drugie nie piję :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

rozdupcyłeś mnie:grin:

ludzie się zmieniają :grin:.......ludzie tak ale nie ja :polew:

Opublikowano
:ok2::peace:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.