Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
buhehehe

niestety Ewka zalozyla mi blokade antyrodzicielksa na kompie i nie moge ogladac takich rzeczy hehehe

przeloguj się na mój profil :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe szkoda ze nie ma w CzyDe

Opublikowano
hehehe szkoda ze nie ma w CzyDe

ja mam kolekcjonerskie wydanie :decayed:

Opublikowano

wiem na VHS hehe

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

:polew::polew:

Opublikowano

umarł w butach :decayed:

Opublikowano

:kox::kox::kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

doberek z ranca:hi: spadam na moto:naughty:

Opublikowano

YO :hi:też bym poszedł ale nabity jestem i jeszcze trochę chory

Opublikowano

witam z ranka ładny dzionek może jakieś ognicho na krupówkach :naughty:

Opublikowano

hej

panowie potrzebuje waszej pomocy:) jako ze chce stac czlonkiem waszego grona i jednoczesnie stac sie posiadaczem A4 B6 (:facepalm:ale wazelina:D)

do sedna:D chce kupic auto i chcialbym was poprosic o pomoc przy ogledzinach,siedze troche w bmw ale to nie audi a starzy wyjadacze zawsze znajda usterke itp :P

jezeli by ktos chcial pomoc bylbym bardzo Wdzieczny:)

chcialbym kupic te autko :

Oferta - Audi A4 - WITAM. MAM DO SPRZEDANIA ŚLICZNY SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI AUDI. !!!!!!!!!SAMOCHÓD OPŁACONY, GOTOWY DO REJESTRACJI!!!!!!!!! Model:

Opublikowano
hej

panowie potrzebuje waszej pomocy:) jako ze chce stac czlonkiem waszego grona i jednoczesnie stac sie posiadaczem A4 B6 (:facepalm:ale wazelina:D)

do sedna:D chce kupic auto i chcialbym was poprosic o pomoc przy ogledzinach,siedze troche w bmw ale to nie audi a starzy wyjadacze zawsze znajda usterke itp :P

jezeli by ktos chcial pomoc bylbym bardzo Wdzieczny:)

chcialbym kupic te autko :

Oferta - Audi A4 - WITAM. MAM DO SPRZEDANIA ŚLICZNY SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI AUDI. !!!!!!!!!SAMOCHÓD OPŁACONY, GOTOWY DO REJESTRACJI!!!!!!!!! Model:

fajne autko włącznik świateł już nie świeci jedna kontrolka , spryski sa ale brak xenonów coś jest na rzeczy i te przebiegi co roku niższe:kox:

jechac obejrzeć warto zwłaszcza że obok masz serwis magro 200zł i prześwietlą ci auto

Opublikowano

czyli po fotach juz widac ze cos byla uderzona :( szkoda bo przyjemnie wyglada:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przeca to zwykły pornuch jakich pełno i nie trza nawet sciagac bo sa online więc czym się podniecacie ??? Chyba że kamerzysta jeździ audi to szacun ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Przeca to zwykły pornuch jakich pełno i nie trza nawet sciagac bo sa online więc czym się podniecacie ??? Chyba że kamerzysta jeździ audi to szacun ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

nie znasz się na sztuce :decayed:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :decayed:

Miszka jak na koncercie bylo? opowiadaj:kox:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

czyli po fotach juz widac ze cos byla uderzona :( szkoda bo przyjemnie wyglada:decayed:

to ze mial zmieniony zderzak nie zawsze musi oznaczac jakiegos tam mega uszkodzenia, najlepiej pojechac i sprawdzic na wlasne oczy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
czyli po fotach juz widac ze cos byla uderzona :( szkoda bo przyjemnie wyglada:decayed:

nikt tego nie powiedział, jedź, sprawdź i kup :wink:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Kędzior koncert był na bogatości :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.