Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

to pewnie fajne tam macie opony :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

to pewnie fajne tam macie opony :naughty:

pewnie na sezon lub dwa zależy jak kto jeździ :polew:

Opublikowano
a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

to pewnie fajne tam macie opony :naughty:

pewnie na sezon lub dwa zależy jak kto jeździ :polew:

true :decayed:

Opublikowano
a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

to pewnie fajne tam macie opony :naughty:

pewnie na sezon lub dwa zależy jak kto jeździ :polew:

hehehe zalezy od jazdy :grin::grin::grin::grin::grin:

opony zimowe bieznika sporo ale pewnie dlugo wieczne i dlatego hehe

Opublikowano
a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

to pewnie fajne tam macie opony :naughty:

pewnie na sezon lub dwa zależy jak kto jeździ :polew:

hehehe zalezy od jazdy :grin::grin::grin::grin::grin:

opony zimowe bieznika sporo ale pewnie dlugo wieczne i dlatego hehe

masz zdjęcia tego padła ?

Opublikowano

idz zobacz swoja i wyobraz sobie za masz automat :decayed:

Opublikowano

pany jak już gadamy o motoryzacji to jakiego busa, a w zasadzie 6-8 osobówkę, coś jak Vito/ Carravelle ? do 20k co polecicie ?

Opublikowano
idz zobacz swoja i wyobraz sobie za masz automat :decayed:

kolor to nie wszystko :decayed:

Opublikowano
pany jak już gadamy o motoryzacji to jakiego busa, a w zasadzie 6-8 osobówkę, coś jak Vito/ Carravelle ? do 20k co polecicie ?

traffica :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

idz zobacz swoja i wyobraz sobie za masz automat :decayed:

kolor to nie wszystko :decayed:

dziwi mnie tylko ze niema jakiegos malunku na klapie od paliwa :decayed:

Opublikowano
pany jak już gadamy o motoryzacji to jakiego busa, a w zasadzie 6-8 osobówkę, coś jak Vito/ Carravelle ? do 20k co polecicie ?

dodge carawan znajomy ma super sprawa

Opublikowano

miszka upomnij się we wtorek o płytę

jak się uda zjechać to wpadnę na chwilę na spota

Opublikowano

tez mi sie podoba ale chyba paliwa duza wypija

Opublikowano

takie coś to tylko z podtlenkiem

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

bo fane jest tylko to spalanie

Opublikowano

on ma go zagazowanego to ok12 pali i jest czym jechać jak potrzeba to demontuje 2 tylne kanapy i luk bagażowy ponad 2 metry

Opublikowano
pany jak już gadamy o motoryzacji to jakiego busa, a w zasadzie 6-8 osobówkę, coś jak Vito/ Carravelle ? do 20k co polecicie ?

boxer pełgeota :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: kapelusze :naughty:
Opublikowano
:hi::hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.