Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam Żywca ... :wink: z promocji w biedronce ... :decayed:
a widziałem dziś, tylko już miałem pod tv wareczki, więc stwierdziłem, że tym co mam dam radę się schlać:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma to jak harnaś lub żuber :decayed:

Opublikowano

Wogóle to jest chore ... żeby katowickie miały 3600 stron a ja sobie sam musiałem browary kupic ... powinno coś być w City Rocku ... z tej okazji... :whistling:

Opublikowano
Wogóle to jest chore ... żeby katowickie miały 3600 stron a ja sobie sam musiałem browary kupic ... powinno coś być w City Rocku ... z tej okazji... :whistling:

no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 :whistling:

Opublikowano

ja byłem w City Rocku:decayed: z okazji jakieś tam 3000 strony (poprawcie jak się mylę):wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Wogóle to jest chore ... żeby katowickie miały 3600 stron a ja sobie sam musiałem browary kupic ... powinno coś być w City Rocku ... z tej okazji... :whistling:

no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 :whistling:

Dim...zależy od ustawień :wink:
Opublikowano

Tak Tak ja też wtedy byłem ... a mi komp wyswietla 3600 strone więc albo mam coś ni etak albo diman masz już dosyc :wink:

Opublikowano
ja byłem w City Rocku:decayed: z okazji jakieś tam 3000 strony (poprawcie jak się mylę):wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Wogóle to jest chore ... żeby katowickie miały 3600 stron a ja sobie sam musiałem browary kupic ... powinno coś być w City Rocku ... z tej okazji... :whistling:

no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 :whistling:

Dim...zależy od ustawień :wink:

no chyba że tak bo myślałem że mi się pier....doli w bani od alko :whistling:

Opublikowano

a ja dalej będę się upierał, że ustawienia ma inne:wink:

rzeczywiście skojarzyłem dopiero fakty Mario:wink::decayed:

Opublikowano

P.S. ale nie powiem że nie ma smaków niedosyt jakiś czuje :facepalm:

Opublikowano

ale wtedy już wpadłes byłeś wtedy chyba jako nowy taka cicha myszka... :grin::grin::grin::grin: ale wtedy juz twojej wpadłem w oko i po imprezce od razu domnie pisała ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed: hmm..Dim...to jest poprostu weekend...niedosyt zawsze jest:decayed:
Opublikowano
:decayed: hmm..Dim...to jest poprostu weekend...niedosyt zawsze jest:decayed:

coś w tym jest ograniczył mnie trochę syn który chciał iść spać :whistling:

Opublikowano
:decayed: hmm..Dim...to jest poprostu weekend...niedosyt zawsze jest:decayed:

coś w tym jest ograniczył mnie trochę syn który chciał iść spać :whistling:

no to nnic tylko kontynuować...:decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

spadam w wyro :lazy:

...3mta się :wink:

Opublikowano

bajo :wink:

Opublikowano
no pssyyt...wareczka między ząbkami szaleje jak rwąca rzeka amazonki po obfitych opadach:slina:

Nie mam pytań :polew:

Opublikowano

:hi:

no pssyyt...wareczka między ząbkami szaleje jak rwąca rzeka amazonki po obfitych opadach:slina:

Nie mam pytań :polew:

ja też nie - j**any jaki Mickiewicz :polew::polew::polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry w ten prze...j za..y dzien:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.