Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jutro rozbieram i coś robie tylko jeszcze nie wiem co? pewnie coś zepsuje a później na warsztat:decayed:

jak nic nie robisz przy aucie to nic się nie dzieje,

zaczynasz grzebac i same problemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

a ja jutro rozbieram i coś robie tylko jeszcze nie wiem co? pewnie coś zepsuje a później na warsztat:decayed:

jak nic nie robisz przy aucie to nic się nie dzieje,

zaczynasz grzebac i same problemy :wink:

coś w tym jest ale jak nic nie robisz to jest nudno:decayed:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 23:11 ----------

do:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morgen

Miszka jak mlody Bóg? :decayed:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

tiptronik to juz ta dobra skrzynia? jak znosi zwiekszenie kuni w silniku?

mam ajm w tiptroniku i zastanawiam sie czy sie nie zamienic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunie to nie problem ...niuty komplikują sprawę :wink:

no wlasnie o to mnie chodzi, Artur masz jakies wiesci na ten temat lub jakies linki? jak tip to znosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem kiedyś u "kompotów" o swoje auto i odradzono mi z wagi na skrzynię ,którą trzeba by również przeprogramować .....cała zabawa coś koło 2k ....bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunie to nie problem ...niuty komplikują sprawę :wink:

no wlasnie o to mnie chodzi, Artur masz jakies wiesci na ten temat lub jakies linki? jak tip to znosi

nie znosi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha bo mialem zamiar sie zamienic

ogólnie frajda jest :good: ja bym się teraz głęboko zastanawiał gdybym miał manualem jeździć znowu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha bo mialem zamiar sie zamienic

ogólnie frajda jest :good: ja bym się teraz głęboko zastanawiał gdybym miał manualem jeździć znowu :wink:

:hi:

Artur :doh: sam nie wiesz co piszesz, chyba że te kebaby wczorajsze jeszcze się nie strawiły i Ci mózg uciskają :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie jezdzic automatem ale zeby bylo przyjemnie to do automatu musi byc cos ok 200koni

chociaz 115kunia jak na automat tez spoko przyspiesza

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

w kodzie wyposazenia

0G7 tiptronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha bo mialem zamiar sie zamienic

ogólnie frajda jest :good: ja bym się teraz głęboko zastanawiał gdybym miał manualem jeździć znowu :wink:

:hi:

Artur :doh: sam nie wiesz co piszesz, chyba że te kebaby wczorajsze jeszcze się nie strawiły i Ci mózg uciskają :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

moje zdanie Tomku wyraziłem .....,a Ciebie rozumiem ....nie jarasz ,nie pijesz kawy w drodze do lub z pracy ,nie piszesz maili w aucie ....nie czytasz na forum jak ktoś

Ci wypomina czerwony sosik z poprzedniego wieczoru jak Ty mi teraz :wink: jak wracam z pracy do domu ....więc rozumiem ,że nie chciałbyś automatem jeździć .....jechałeś

kiedyś tak wogóle ?

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

ale sam !!!! nie jako pasażer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem, jeździłem, różnymi, nawet takimi którymi pewnie Ty nie, ale to nieistotne :wink: Jeszcze parę lat i też pewnie sobie kupię, ale trochę to jeszcze potrwa :decayed: chyba za młody jestem na to, chociaż :whistling:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

lata biegną nieubłaganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...