Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

to widzę ,ze tylko ja na sucho wieczór miałem :decayed:

ja pol piwa wiec tez na sucho

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanley jak tam sie czujesz?

ale reseta przyjołem kurde, klate stop mialem :kox:

Opublikowano

prawidlowo :thumbup1:

Opublikowano
pssyyt...coca cola otwarta:decayed::polew: po obiadku na dobre trawienie-berknięcie:decayed:

już po obiedzie :shock3:

niedzielne żarło, zawsze o 12:naughty:

Opublikowano
ucho jak zawiecha?

jeszcze auta nie mam :doh::,wystąpił mały problem w piątek z górnymi wahaczami zapieczone śróby,dziś dopiero kończą.lipa dziś miałem oglądać bixy na giełdzie i nie pojechałem :wallbash:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Krzychy jak po sobotnim rezaniu

popsułeś coś :gwizd:

na szczęście nie tylko wymyłem i wyczyściłem bo żonka miała kolizję:doh: więc czasu brakło ale jak tylko będzie pogoda to zabieram się za pakiet światło:decayed:

Opublikowano

panowie spotkał się ktoś z takim żarówkami u nas

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

ucho jak zawiecha?

jeszcze auta nie mam :doh::,wystąpił mały problem w piątek z górnymi wahaczami zapieczone śróby,dziś dopiero kończą.lipa dziś miałem oglądać bixy na giełdzie i nie pojechałem :wallbash:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Krzychy jak po sobotnim rezaniu

popsułeś coś :gwizd:

na szczęście nie tylko wymyłem i wyczyściłem bo żonka miała kolizję:doh: więc czasu brakło ale jak tylko będzie pogoda to zabieram się za pakiet światło:decayed:

ale żonce nic się nie stało

które lampki dokładasz,bo mi w końcu wpadły te pod siedzenia i będzie na razie wszystko bo klamek nie chce mi się zmieniać

Opublikowano

:bry:

o w mordę rozmowy o motoryzacji, tego jeszcze nie było :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
panowie spotkał się ktoś z takim żarówkami u nas

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

ucho jak zawiecha?

jeszcze auta nie mam :doh::,wystąpił mały problem w piątek z górnymi wahaczami zapieczone śróby,dziś dopiero kończą.lipa dziś miałem oglądać bixy na giełdzie i nie pojechałem :wallbash:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Krzychy jak po sobotnim rezaniu

popsułeś coś :gwizd:

na szczęście nie tylko wymyłem i wyczyściłem bo żonka miała kolizję:doh: więc czasu brakło ale jak tylko będzie pogoda to zabieram się za pakiet światło:decayed:

ale żonce nic się nie stało

które lampki dokładasz,bo mi w końcu wpadły te pod siedzenia i będzie na razie wszystko bo klamek nie chce mi się zmieniać

żonce nic w aucie tylko lusterko do wymiany od kierowcy na szczęście, lampki w drzwi i podświetlenie kubka i wizytownika.

Opublikowano

a masz do kubka bebechy czy diodę będziesz wstawiał

Opublikowano

mam plexe od dominikat1 i musze sprawdzić jak to świeci bo jakość wykonania tragedia ale znalazłem firme która docina plexy n awymiar jutro będe dzwonił odnośnie ceny, jak się dowiem to dam znać

Opublikowano
:bry:

o w mordę rozmowy o motoryzacji, tego jeszcze nie było :facepalm:

:decayed:

kobiety siedzą,czytają i nie ma jak o d*pach gadać

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:bry:

o w mordę rozmowy o motoryzacji, tego jeszcze nie było :facepalm:

:decayed:

kobiety siedzą,czytają i nie ma jak o d*pach gadać

:polew::polew::polew::polew:

To kobiety wysłać po pifo, dużo piwa i będzie spokuj przez jakiś czas :decayed:

Opublikowano

dobry kawałek

wczoraj wpadła mi nowa płyta Slums Attak CNO2 PO przesłuchaniu :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

stare w nowej wersji dziś na esce kóknołem

Opublikowano
dobry kawałek

wczoraj wpadła mi nowa płyta Slums Attak CNO2 PO przesłuchaniu :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

stare w nowej wersji dziś na esce kóknołem

No pejka daje rade, dwa kawałki przesłuchane i dwa spoko :thumbup1:

Opublikowano

Ucho tego Peje masz na CD, MP3 ? pożyczysz na dzień zgram sobie :naughty:

Opublikowano

Oko gdzie ty sie podziewasz hehe

Opublikowano
Ucho tego Peje masz na CD, MP3 ? pożyczysz na dzień zgram sobie :naughty:

szarpnołem sie na ori cd

Opublikowano
Ucho tego Peje masz na CD, MP3 ? pożyczysz na dzień zgram sobie :naughty:

Co wolisz torbę jarania niż kuić płytę? :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Oko gdzie ty sie podziewasz hehe

to tu to tam :decayed:

Nie no były wakacje i miałem 2 tygodniowe szkolenie w Inglostad :jerk:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

:dance2:

Opublikowano

pssssssyt

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

w końcu dobre piwko nie jest złe

a człowiek nie wielbłąd pić musi

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

mam plexe od dominikat1 i musze sprawdzić jak to świeci bo jakość wykonania tragedia ale znalazłem firme która docina plexy n awymiar jutro będe dzwonił odnośnie ceny, jak się dowiem to dam znać

daj znać esem ile ci zaśpiewają bo byś dla mnie też wzioł

Opublikowano

:dance2:

0:52 zwroc uwage kto do niego dzwoni :grin::grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.