Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oko gdzie ty sie podziewasz hehe

:dance2:

0:52 zwroc uwage kto do niego dzwoni :grin::grin::decayed:

Kolega z kryminału EGON :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wydaje sie byc takim spokojnym czlowiekiem :grin::grin::grin:

Opublikowano

OKO z tym workiem to no comments :facepalm:

Opublikowano

Kędzior - zbieraj info na temat tego składania lusterek z pilota a ja ci pomogę ogarnąć elektryke (zrobimy to na 2 auta )

Opublikowano

wszyscy rezają to i ja się pochwalę od jutra rezam black pakiet w motorze, wszystko co do tej pory było srebrne będzie czarne :kox:

Opublikowano
OKO z tym workiem to no comments :facepalm:

dawno mnie tu nie było coooo :wink:

dżust dżołking :decayed:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
Kędzior - zbieraj info na temat tego składania lusterek z pilota a ja ci pomogę ogarnąć elektryke (zrobimy to na 2 auta )

Jak Soprano będzie zamykal furę to lusterka będą się składać u Ciebie Kędzior i odwrotnie :kox:

:decayed:

Opublikowano
wszyscy rezają to i ja się pochwalę od jutra rezam black pakiet w motorze, wszystko co do tej pory było srebrne będzie czarne :kox:

kupiłeś PlastiDip

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

:polew:

Opublikowano
wszyscy rezają to i ja się pochwalę od jutra rezam black pakiet w motorze, wszystko co do tej pory było srebrne będzie czarne :kox:

kupiłeś PlastiDip

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

:polew:

:decayed:

specjalny spray odporny na temperaturę, to co wkleiłeś chyba by nie dało rady bo tam są miejsca, które się nagrzewają

Opublikowano

[/color]:polew::decayed:

specjalny spray odporny na temperaturę, to co wkleiłeś chyba by nie dało rady bo tam są miejsca, które się nagrzewają

a na zarysowania też jest odporny:decayed:

Opublikowano

zamontował osłony takie jak L-ki mają żeby nic nie porysować :polew:jak glebe zaliczy, może dadzą rade

Opublikowano
stanley jak tam sie czujesz?

ale reseta przyjołem kurde, klate stop mialem :kox:

luźno :wink:

PS. psyt :decayed:

Opublikowano

nie żebym się czepiał miszka

Opublikowano

No wreszcie powoli wracam do siebie... :whistling: P.S. Rezacze.:kox:

Opublikowano
Kędzior - zbieraj info na temat tego składania lusterek z pilota a ja ci pomogę ogarnąć elektryke (zrobimy to na 2 auta )

:thumbup1: a masz jakiegos garaza?

Opublikowano

No to żeby tradycji stało się za dość

CIechan psssyt, wasze zdrowie :beer:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

i dokumenty szykowane od popołudnia w piwie :doh::wallbash::wallbash::wallbash:

dobrze że można to jscze raz wydrukować :kwasny:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

a ja bylem sie przejechac z ojcem czarnula i wpadlismy w poslizg przy 70 ale udalo mi sie na szczescie opanowac auto, stary sie prawie juz posral hehe niepowiem mi tez bylo goraco hehe

Opublikowano

Ucho luz :lol1:

a Krzysiu - no cóż typowy gorol :doh::polew:

:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.