Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a u mnie w aucie to nikt nawet gumy nie żuje, nie mówiąc o takich rzeczach jak jedzenie i picie :wink:

:grin:

ja tam zakładnikiem własnego hebla być bym nie mógł :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jedno jest pewne do sprawnego przemieszczania się musi być odpowiednia moc....w b5 w Q to powinno być ok 180-200 kuniuf

dołóż jeszcze trochę i będzie git :wink:

Opublikowano

dobra wpadnę później bo parkuję pod sklepem ;)

Opublikowano
a u mnie w aucie to nikt nawet gumy nie żuje, nie mówiąc o takich rzeczach jak jedzenie i picie :wink:

:grin:

ja tam zakładnikiem własnego hebla być bym nie mógł :decayed:

No widzisz, ja mam inne podejście do aut, wszyscy się śmieją a ja nawet w złomku bym nie pozwolił na jedzenie, nie wspominając o jakimś smerfie :decayed:

Opublikowano

ja bym tak nie umiał :decayed:

Opublikowano

:hi:

u mnie w aucie jest tylko kategoryczny zakaz palenia i żygania :decayed: reszta...okej:wink:

...i do roboty na 14:kwasny:

Opublikowano
:hi:

u mnie w aucie jest tylko kategoryczny zakaz palenia i żygania :decayed: reszta...okej:wink:

...i do roboty na 14:kwasny:

podobnie jest u wielu znanym mi właścicieli aut:decayed:

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Mam pytanko Pany! Czy ktoś ogarnia turbinki? :naughty: Czy w tej turbince może być uszkodzony czujnik położenia? Jest to gdzieś pod tą elektroniką (która nie jest mi potrzebna) i stąd moje pytanie. Dobra cena tej turbawki i chciałbym być pewien. Dzięki za pomoc. :wink4:

TURBOSPRĘŻARKA Audi A4 2.0 8K B8 2.0TDi 03L145701E (2685848084) - motoAllegro

Opublikowano

Pisz do Pretora na żorskich się udziela :wink:......rozbiera takie graty i czyści

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

łączę się w smutku ......biedny Kędzior musi Ci pewnie towarzyszyć :smutas:

:sarcastic:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

:hi:

pw poszło :wink:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

łączę się w smutku ......biedny Kędzior musi Ci pewnie towarzyszyć :smutas:

nic mi jeszcze niewiadomo na ten temat ale jestem na tak :decayed::grin:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:
Ja też dziś lot na kawalerskim... :whistling:
:hi:

pw poszło :wink:

:good:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

hehe

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

łączę się w smutku ......biedny Kędzior musi Ci pewnie towarzyszyć :smutas:

nic mi jeszcze niewiadomo na ten temat ale jestem na tak :decayed::grin:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

łączę się w smutku ......biedny Kędzior musi Ci pewnie towarzyszyć :smutas:

nic mi jeszcze niewiadomo na ten temat ale jestem na tak :decayed::grin:

bądź ok 16 pod garażem w Mysło :naughty:

Opublikowano

Jaka ustaffffka... :grin::grin:

Opublikowano
dzisiaj zaś będzie flacha :facepalm:

łączę się w smutku ......biedny Kędzior musi Ci pewnie towarzyszyć :smutas:

nic mi jeszcze niewiadomo na ten temat ale jestem na tak :decayed::grin:

bądź ok 16 pod garażem w Mysło :naughty:

zgarnij mnie po drodze :decayed:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

a jaka scieme dajemy? ze idziemy na mecz czy np co innego?

ale w sumie mecz byl, kino bylo, pilka nozna byla, cos nowego trzeba wykombinowac co by sie nie skapnely hehe:decayed:

Opublikowano

:hi:

w końcu wolny weekend :jerk:

łycha się chłodzi a za oknem jakże przyjemny widok

Zdj_cie124.jpg

<br /><br />

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.