Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne to chyba, co? Za nie duże pieniądze spore wyposażenie z tego co się orientuje. :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te hundaje sa dosc fajne

Opublikowano
Fajne to chyba, co? Za nie duże pieniądze spore wyposażenie z tego co się orientuje. :mysli:

ja bym tego nie kupił, może jakiś tam wypas można wybrać... ( ten egzemplarz akurat średnio wyposażony)

Strasznie słabo wyciszony samochód :thumbdown:

Opublikowano

nowa Kia Ceed robi niezłą robotę jeździłem tym, środek wypas, linia fajna, może zwojować w swojej klasie :naughty:

Opublikowano
nowa Kia Ceed robi niezłą robotę jeździłem tym, środek wypas, linia fajna, może zwojować w swojej klasie :naughty:

przejechałbym się tym, miałbym porównania do Golfa czy Polo

Akurat samochody z grupy VW są świetnie wyciszone :wink:

Opublikowano

Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi:

- Poproszę jakąś małą, krótką wiązankę.

-c**j ci w dupe cwelu

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi:

- Poproszę jakąś małą, krótką wiązankę.

-c**j ci w dupe cwelu

:polew::polew::polew::polew:

dobre:decayed:

Opublikowano
nowa Kia Ceed robi niezłą robotę jeździłem tym, środek wypas, linia fajna, może zwojować w swojej klasie :naughty:

przejechałbym się tym, miałbym porównania do Golfa czy Polo

Akurat samochody z grupy VW są świetnie wyciszone :wink:

już tak nie reklamuj tego magro :decayed: chyba ze pochytasz golfa GTD za 50 k :kox:

Opublikowano

Miszcz reklamy. :naughty::naughty:

Opublikowano
nowa Kia Ceed robi niezłą robotę jeździłem tym, środek wypas, linia fajna, może zwojować w swojej klasie :naughty:

przejechałbym się tym, miałbym porównania do Golfa czy Polo

Akurat samochody z grupy VW są świetnie wyciszone :wink:

już tak nie reklamuj tego magro :decayed: chyba ze pochytasz golfa GTD za 50 k :kox:

ja tam Magro nie reklamuję, stwierdzam tylko fakty :naughty:

Opublikowano
317266_427172034017184_890655181_n.png
Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
Sukcesem będzie jak wogóle przyjedzie. :wink::grin:

Spokojnie Pany, dojade dojade ;] Swego czasu ktorego pewnie nie pamietacie wszyscy, cos kolo 2005/6 roku dzialalem bacznie w a4klubie. Za czasow Keżora, Murzyna i innych oszolomow. Potem byly spiecia, cuda na kiju, rozlam na .pl i .eu - kto czasy pamieta to spiecia tez, ja sie zawinalem i po wszystkim ;] No i... niechcaco znowu mam a4 i oto jestem ;] Wpadne wiec bankolotowo, w a4 klubie od zawsze byli fajni ludzie, zapewne teraz tez ekipa jest elegancka wiec chetnie poznam.

Opublikowano
Pany, czy we wtorek na spocie bedzie ktos kto zna 1,9 PD od strony mechanicznej? chodzi mi o mala diagnoze "na ucho" ;)

jak no ucho to ucho.77 :decayed:

pudło .......on ma 2.5 :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

ale nick się zgadza :wink:

no dobra przekonałeś mnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Sukcesem będzie jak wogóle przyjedzie. :wink::grin:

Spokojnie Pany, dojade dojade ;] Swego czasu ktorego pewnie nie pamietacie wszyscy, cos kolo 2005/6 roku dzialalem bacznie w a4klubie. Za czasow Keżora, Murzyna i innych oszolomow. Potem byly spiecia, cuda na kiju, rozlam na .pl i .eu - kto czasy pamieta to spiecia tez, ja sie zawinalem i po wszystkim ;] No i... niechcaco znowu mam a4 i oto jestem ;] Wpadne wiec bankolotowo, w a4 klubie od zawsze byli fajni ludzie, zapewne teraz tez ekipa jest elegancka wiec chetnie poznam.

:good:
Opublikowano

przy dzisiejszej pogodzie zamiast piwa, grzaniec

DSC00052.jpg

<br /><br />

:thumbup1:

Opublikowano

No zrobiłeś smaka. :wink4: Dziś nie ogarnę żadnego grzańca bo w robo jestem ale jutro owszem... :naughty:

Opublikowano

alternatwa dla piwa na te chłodne zimowe wieczory :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.