Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z moimi zaworami wszystko ok :wink: trafiła sie okazja więc musiałem się określić.

w nowym letnim sezonie się zaprezentuję ...

na twoim 1BA i 18" bedzie nieźle bujać.... i "fajnie wyglądać" :decayed: - myślę, że wziąłeś to pod uwagę :wink:

Do wiosny dokupi gwint :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
z moimi zaworami wszystko ok :wink: trafiła sie okazja więc musiałem się określić.

w nowym letnim sezonie się zaprezentuję ...

Kupiłeś jakieś fele?
Ja niestety dalej bez wozu jestem. :kwasny:

I co z tym ciśnieniem oleju?

Trzeba zrobić to co miałem zrobić już wcześnie3j ale tym razem nie ma już wyjścia.:wink: Poprawa inżynierów i swap pompy oleju. :naughty: Koszty się trochę zwiększą ale będę spokojny.:wink:

Opublikowano

Akjam, ładuj 3.0 + quattro :naughty:

Opublikowano
Ja niestety dalej bez wozu jestem. :kwasny:

I co z tym ciśnieniem oleju?

Trzeba zrobić to co miałem zrobić już wcześnie3j ale tym razem nie ma już wyjścia.:wink: Poprawa inżynierów i swap pompy oleju. :naughty: Koszty się trochę zwiększą ale będę spokojny.:wink:

A kto Ci to ogarnia?

Opublikowano
panowie wybiera sie ktoś jutro na Gliwice??

ja muszę oddać zastępczaka, a w swoim logi porobić, wątpię żebym się wyrobił :kwasny:

a ja jutro gokardami smigam :naughty:

gdzie?

19 adrenalina mamy wynajete na godzinke :whistling:

najlepszy tor :kox:

bo w sosnowcu :decayed:

Opublikowano

wszystko w swoim czasie panowie,

:decayed::decayed::decayed:stanley myślę ...

i coś wymyśliłem ....:wink::naughty:

felga4mh.jpg

Opublikowano
wszystko w swoim czasie panowie,

:decayed::decayed::decayed:stanley myślę ...

i coś wymyśliłem ....:wink::naughty:

Max do mnei dzwonil czy nie mam szlifierki wiec obstawiam ze sprezyny beda ciete :decayed:
Opublikowano
Ja niestety dalej bez wozu jestem. :kwasny:

I co z tym ciśnieniem oleju?

Trzeba zrobić to co miałem zrobić już wcześnie3j ale tym razem nie ma już wyjścia.:wink: Poprawa inżynierów i swap pompy oleju. :naughty: Koszty się trochę zwiększą ale będę spokojny.:wink:

A kto Ci to ogarnia?

Póki co Gregory i mam nadzieję, że uda mu się to przed swoim wyjazdem.:banan:
Opublikowano
wszystko w swoim czasie panowie,

:decayed::decayed::decayed:stanley myślę ...

i coś wymyśliłem ....:wink::naughty:

jaki wzór??

Opublikowano

maxito co trza ci zabrać

Opublikowano
Akjam, ładuj 3.0 + quattro :naughty:

juz dawno mu to mowilem :decayed: ewentualnie samo q

Opublikowano
wszystko w swoim czasie panowie,

:decayed::decayed::decayed:stanley myślę ...

i coś wymyśliłem ....:wink::naughty:

http://img83.imageshack.us/img83/2792/felga4mh.jpg

fajne, też takie chciałem :decayed::jerk:

Opublikowano
Akjam, ładuj 3.0 + quattro :naughty:

juz dawno mu to mowilem :decayed: ewentualnie samo q

:whistling:

Opublikowano

fele wklejone inne nie będą

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
fele wklejone inne nie będą

:grin::grin::grin::grin:

Oj Max... :facepalm:
Opublikowano

o takich zawsze marzyłem :wink:

Opublikowano

rewelka przy 18tce miś będzie super :jerk:

Opublikowano
o takich zawsze marzyłem :wink:

Zawsze miałeś dobry gust.:decayed::naughty:

Opublikowano
rewelka przy 18tce miś będzie super :jerk:

Max jest pimpem i nic i nikt tego niezmieni hehe

Opublikowano

w 18 jest miś panda

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.