Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a powiedz Ty mi jak możesz .....gofra sprzedałeś bo..???????....:whistling:

nie chciałem w niego ładować siana (pompki dawały się we znaki)

Opublikowano
psyt :kox:

i Ty przeciwko mnie :thumbdown::facepalm:

:grin:

Opublikowano
psyt :kox:

nosz k**wa w końcu ja drina walę :kox: za dusze zmarłych :wink:

Opublikowano

a powiedz Ty mi jak możesz .....gofra sprzedałeś bo..???????....:whistling:

nie chciałem w niego ładować siana (pompki dawały się we znaki)

ja bym nie zamienił na b4 .....ale to tylko moje zdanie......szukaj jakiejś A4'ki pd'ka i wio myszata :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

psyt :kox:

nosz k**wa w końcu ja drina walę :kox: za dusze zmarłych :wink:

bankowo za dusze :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

powiedzcie mi jakbym chciał trochu hebla obniżyć tak na -3 albo -3,5 to czego szukać ?

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

gwint drogo wyjdzie ....chyba ,że Hammer co z zachodu w promocji ściągnie :wink:

Opublikowano

Arturoo uwierz mi że z chęcią kupiłbym b6 ale kupuję jeszcze busa i tam pójdzie większość siana jakoś ciężko jest się w tym kraju dorobić :decayed:

Opublikowano
się wypowiedziało dwóch takich.... :decayed:

no no sie odezwał :kox: omnibus

Opublikowano

A ja się nie napije, bo po brata o 2 muszę jechać :thumbdown:

Opublikowano
Arturoo uwierz mi że z chęcią kupiłbym b6 ale kupuję jeszcze busa i tam pójdzie większość siana jakoś ciężko jest się w tym kraju dorobić :decayed:

mi tego nie musisz mówić :wink:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

chyba odpuszczę kebaby na jakiś czas by się odkuć :decayed:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

wpadnę później....idę co zrobić by mnie nie wylali :polew:

Opublikowano

Maxiu sprawdzilem ci felga 8Jx16H2 ET 43

Ucho thx za linka - bedzie chwila to sie tym zajmne:decayed:

Opublikowano

jakie biznesy na forum :naughty:

Opublikowano

jak bym mial juz brac klasyka to wybralbym coupe lub cabrio

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

chyab sobie obejrze dzisiaj ten film

Opublikowano

bez Q ? och*jałeś ? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jak bym mial juz brac klasyka to wybralbym coupe lub cabrio

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

chyab sobie obejrze dzisiaj ten film

to nie kwestia klasyki tylko ma auto śmigać i zabrać trochę bagażu - taki dziad do ciorania

Opublikowano

żuka se kup - do ciorania bedziesz mi cement woził :polew:

Opublikowano

bez Q ? och*jałeś ? :naughty:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

ale z Was ciuliki :grin:

zdrówko :kox:

Opublikowano
ale z Was ciuliki :grin:

zdrówko :kox:

Opublikowano
żuka se kup - do ciorania bedziesz mi cement woził :polew:

nie ma sprawy dobrze zapłacisz to przewiozę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.