Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Widziałeś traktor na gaz :polew:

owszem, nawet na BIO :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Widziałeś traktor na gaz :polew:

a co nie ma ? to ładnie jesteś ograniczony :grin:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

chciał zabłysnąć ale mu nie wyszło :polew:

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Widziałeś traktor na gaz :polew:

a co nie ma ? to ładnie jesteś ograniczony :grin:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

chciał zabłysnąć ale mu nie wyszło :polew:

:decayed:

nie wie, że tutaj na katowickich rozmawia się często o motoryzacji :decayed::decayed:

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

no w granicach 1500-2000
Opublikowano

przyszedł Kędzior wszyscy uciekli :decayed:

Opublikowano

Efekt Motyla leci :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
przyszedł Kędzior wszyscy uciekli :decayed:

juz ci powiedzialem gon sie :decayed:

Opublikowano
przyszedł Kędzior wszyscy uciekli :decayed:

juz ci powiedzialem gon sie :decayed:

idę na fajkę :decayed:

Opublikowano
przyszedł Kędzior wszyscy uciekli :decayed:

juz ci powiedzialem gon sie :decayed:

idę na fajkę :decayed:

i tak trzymac hehe

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Widziałeś traktor na gaz :polew:

a co nie ma ? to ładnie jesteś ograniczony :grin:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

chciał zabłysnąć ale mu nie wyszło :polew:

:decayed:

nie wie, że tutaj na katowickich rozmawia się często o motoryzacji :decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

KUNA :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

KUNA :polew::polew::polew::polew:

jakie skojarzył, yebany :polew:

Opublikowano

Tak, tak jeszcze mi kostkę z kibla i domestos wstaw :whistling::decayed:

Opublikowano

proszę

kostkawcdomestos.jpg

Opublikowano

no to :hi:

Opublikowano

ja też ----------->

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

spłyńmy z tym całym gównem w jutrzejszy dzień :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: to ja tez ide bo co tak bede tu sam :grin::grin::grin:
Opublikowano

A ja za godzinę na Kato. :decayed:

Opublikowano

zmykam spac :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.