Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
żuka se kup - do ciorania bedziesz mi cement woził :polew:

nie ma sprawy dobrze zapłacisz to przewiozę :naughty:

Vw Volkswagen Bulik T1 (2734999339) - motoAllegro

tu masz okazyjny egzemplarz - :grin: wszystkie szyby w oryginale :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
żuka se kup - do ciorania bedziesz mi cement woził :polew:

nie ma sprawy dobrze zapłacisz to przewiozę :naughty:

Vw Volkswagen Bulik T1 (2734999339) - motoAllegro

tu masz okazyjny egzemplarz - :grin: wszystkie szyby w oryginale :polew:

fajny byłby klimatyczny :kox:

Opublikowano
Mercedes Benz 300 SE W126 czarny łabędź (2734268085) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

czarny łabędź - dobrze brzmi :kox:

:hi:

Piękna bryka, jeździłem kiedyś takim tylko 450 SEL :decayed: bajka :slina:

Opublikowano

Oferta - Volkswagen Scirocco - W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny

miszka coś dla ciebie - super klasyk :decayed: - serwisować możesz u stanleya w magro :kox:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Oferta - Audi 80 - POJAZD ŚWIEZO SPROWADZONY Z NIEMIEC OD WŁAŚCICIELA JAKO BEZWYPADKOWY Z ORGINALNYM LAKIEREM. POSIADAM KSIĄŻKE SERWISOWĄ,2-KOMPLET

Opublikowano
Opublikowano

nno to psyt znowu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Miszka, jak do ciorania i przewożenia bagażu to tylko te dwa:

Audi_100_C3_Avant_1983.jpgopel_omega_b_3.jpg

Opublikowano
nno to psyt znowu :decayed:

no swój chop zdrówko Stasiu

Opublikowano

bym z Tobą na te dziwki jeździł :decayed:

Opublikowano

Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Opublikowano
Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Kto ma Opla ten ma hopla :grin:

Stan

Cygaro mi się nie podoba, Omega to takie auto dla kolesi którzy nie mają kasy a za wszelką cenę chcą pokazać że mają :naughty: niby fajne niby niemieckie niby młode ale Opel :grin:

jak łykne to 80 max do 5k

Opublikowano
Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Kto ma Opla ten ma hopla :grin:

Stan

Cygaro mi się nie podoba, Omega to takie auto dla kolesi którzy nie mają kasy a za wszelką cenę chcą pokazać że mają :naughty: niby fajne niby niemieckie niby młode ale Opel :grin:

jak łykne to 80 max do 5k

pisałeś, że chcesz do ciorania i przewożenia gratów, 80tka troche mała :kwasny:

Opublikowano
Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Kto ma Opla ten ma hopla :grin:

Stan

Cygaro mi się nie podoba, Omega to takie auto dla kolesi którzy nie mają kasy a za wszelką cenę chcą pokazać że mają :naughty: niby fajne niby niemieckie niby młode ale Opel :grin:

jak łykne to 80 max do 5k

pisałeś, że chcesz do ciorania i przewożenia gratów, 80tka troche mała :kwasny:

3 osoby + graty, 80 styknie , musi być mocna żeby przed glinami sp***dalać

Opublikowano

No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

Opublikowano
Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Kto ma Opla ten ma hopla :grin:

Stan

Cygaro mi się nie podoba, Omega to takie auto dla kolesi którzy nie mają kasy a za wszelką cenę chcą pokazać że mają :naughty: niby fajne niby niemieckie niby młode ale Opel :grin:

jak łykne to 80 max do 5k

pisałeś, że chcesz do ciorania i przewożenia gratów, 80tka troche mała :kwasny:

3 osoby + graty, 80 styknie , musi być mocna żeby przed glinami sp***dalać

czyli pojemność ponad 2l :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Miszka a nie chcesz Omegi kombi z 2003r, jeszcze jest w dojczach :naughty:

Kto ma Opla ten ma hopla :grin:

Stan

Cygaro mi się nie podoba, Omega to takie auto dla kolesi którzy nie mają kasy a za wszelką cenę chcą pokazać że mają :naughty: niby fajne niby niemieckie niby młode ale Opel :grin:

jak łykne to 80 max do 5k

pisałeś, że chcesz do ciorania i przewożenia gratów, 80tka troche mała :kwasny:

3 osoby + graty, 80 styknie , musi być mocna żeby przed glinami sp***dalać

czyli, że tego :jerk:

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Opublikowano
No właśnie kasa niewielka, auto od znajomego który tam mieszka i ma już trochę lat, 2003, 2.2 traktor i prawdopodobnie ładny stan, cena 2000 EU

czyli na gotowo ta fura wyjdzie

8000 + 1500 papiery/tłumaczenia/akcyza/recykling/rejestracja = 9500 + ubezp min 600 ( liczę po moich zniżkach 60% ) + montaż LPG jakieś 2500 lekką ręką = 12,5k widzisz różnicę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

traktor to diesel ?

Widziałeś traktor na gaz :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.