Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Nadrobiłem wczorajszy spam i ominęły mnie rozmowy o motoryzacji. Raz w miesiącu takie rozmowy a mnie nie było.:kwasny: Trzeba było dzwonić!

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Nadrobiłem wczorajszy spam i ominęły mnie rozmowy o motoryzacji. Raz w miesiącu takie rozmowy a mnie nie było.:kwasny: Trzeba było dzwonić!

:decayed::decayed::decayed::decayed:

ja wczoraj nawet w dziale technicznym byłem aktywny :decayed:

Opublikowano

tak to jest jak się człowiek nawali to głupoty mu w głowie i gada o pierdołach :grin:

Opublikowano

Ja wczoraj waliłem bronxy jak nigdy! Bo za browarem nie przepadam Ale wczoraj...:whistling:

Miszka mój szwagier ma do sprzedania Vectre Kombi tą co kiedyś byłem na spocie ale ON. :wink:

Opublikowano

wielkie jol

Opublikowano

12 stopni chyba skoczę na koło :kox:

Opublikowano

no pogoda jest spoko, chyba pojde zamontowac nowy glosnik hehe :kox:

Opublikowano

Kędzior Ty rezaczu. :naughty:

Opublikowano
Kędzior Ty rezaczu. :naughty:
hehehe no tylko glosnik wazy chyba z 10kg i niechec mi sie go troche znosic hehehe
Opublikowano

Niech Twoja Ci zniesie. :naughty:

Opublikowano
Niech Twoja Ci zniesie. :naughty:

tak zrobie hehehe :polew::polew::polew:

"kochanie moglabys przyjechac do mnie jest sprawa" :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Zrób tak! na pewno się ucieszy! :polew::polew:

Opublikowano
Zrób tak! na pewno się ucieszy! :polew::polew:

szkoda ze dzisiaj niema urodzin :grin::grin::grin:

Opublikowano

BTW

Dzisiaj moja córka pierwszy raz przeklnęła :

k**wa

:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

wymcknęło mi się, bo wyrwałem niechcąco gniazdko ze ściany i nie trzeba było czekać dłużej niż 2 sek żeby zajarzyła :decayed:

Opublikowano
BTW

Dzisiaj moja córka pierwszy raz przeklnęła :

k**wa

:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

wymcknęło mi się, bo wyrwałem niechcąco gniazdko ze ściany i nie trzeba było czekać dłużej niż 2 sek żeby zajarzyła :decayed:

jestem z niej dumny :decayed:

Opublikowano

prze 5 min w domu było tylko:

kuwa, kuwa, kuwa.... :polew:

Opublikowano
BTW

Dzisiaj moja córka pierwszy raz przeklnęła :

k**wa

:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

wymcknęło mi się, bo wyrwałem niechcąco gniazdko ze ściany i nie trzeba było czekać dłużej niż 2 sek żeby zajarzyła :decayed:

stan to jest nic jak tylko zaczęła powtarzać....kuwa ...kuwa ....kuwa ....

gorzej jak zacznie przy tym wyrywać gniazdka :decayed:

Opublikowano
BTW

Dzisiaj moja córka pierwszy raz przeklnęła :

k**wa

:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

wymcknęło mi się, bo wyrwałem niechcąco gniazdko ze ściany i nie trzeba było czekać dłużej niż 2 sek żeby zajarzyła :decayed:

stan to jest nic jak tylko zaczęła powtarzać....kuwa ...kuwa ....kuwa ....

gorzej jak zacznie przy tym wyrywać gniazdka :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
BTW

Dzisiaj moja córka pierwszy raz przeklnęła :

k**wa

:grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

wymcknęło mi się, bo wyrwałem niechcąco gniazdko ze ściany i nie trzeba było czekać dłużej niż 2 sek żeby zajarzyła :decayed:

stan to jest nic jak tylko zaczęła powtarzać....kuwa ...kuwa ....kuwa ....

gorzej jak zacznie przy tym wyrywać gniazdka :decayed:

:decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.