Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sprzedałeś fele i bierzesz coś dla siebie? Te z Myszkowa? Oglądałeś je w końcu?

na zime prawdopodobnie bede kupowal, jutro bede wiedzial na 100% :wink:

To jakiego rozmiairu szukasz na zimę? :cool:
17" :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dwadziścia :decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

akjam jak robisz w środę ? będę na Pyrzowicach :naughty:

O której będziesz? Odbierasz kogoś czy lecisz? :cool:
Opublikowano

Kędzior wysyłka kół na sendit.pl Za 4x18" płaciłem jakoś 45zł. 2 paczki po dwie felgi bez kartonów tylko spiętę taśmą bindującą i owinięte streczem plus jakieś tam kartony w środku żeby się nie rysowały

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Adaś Najlepszego :drinks:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dwadziścia :decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

akjam jak robisz w środę ? będę na Pyrzowicach :naughty:

O której będziesz? Odbierasz kogoś czy lecisz? :cool:

chyba jakoś o 16 - lecę

Opublikowano

gdzie h*jku lecisz?

Opublikowano

FR zaciągnąłem się do legion etrangere :decayed:

Opublikowano
FR zaciągnąłem się do legion etrangere :decayed:

Miszka no to chociaz tyle ze nie All Inclusive :grin:

Opublikowano
dwadziścia :decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

akjam jak robisz w środę ? będę na Pyrzowicach :naughty:

O której będziesz? Odbierasz kogoś czy lecisz? :cool:

chyba jakoś o 16 - lecę

Nie będzie mnie ale jakbyś potrzebował to dzwoń. :cool:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

FR zaciągnąłem się do legion etrangere :decayed:

Miszka no to chociaz tyle ze nie All Inclusive :grin:

:decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

szczerze dziekuje wszystkim za zyczenia :decayed::decayed:

Opublikowano

Widziałem dzisiaj kogoś z klubowymi ramkami w Będzinie przy LO Wyspiańskim ok 7:50 dzisiaj. Ciemne B5 avant. Któryś z was? :naughty:

Opublikowano
Kędzior wysyłka kół na sendit.pl Za 4x18" płaciłem jakoś 45zł. 2 paczki po dwie felgi bez kartonów tylko spiętę taśmą bindującą i owinięte streczem plus jakieś tam kartony w środku żeby się nie rysowały

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Adaś Najlepszego :drinks:

dokładnie . tam nawet napisali poradnik jak dobrze wyslac kola także polecam sendit.pl

Opublikowano

Zna ktoś ten klub ???

Katofonia

Opublikowano
Zna ktoś ten klub ???

Katofonia

ja znam i co klub jak klub

Opublikowano

A auto mozna tam bezpiecznie postawić ??? jest jakiś parking ???

Opublikowano
A auto mozna tam bezpiecznie postawić ??? jest jakiś parking ???

na marynie nie ma parkingu jest zakaz ruchu, masz zwykłe miejsca parkingowe jak to w mieście, jakieś 500m od mariackiej masz parking strzeżony na młyńskiej chyba 6zeta za godzine

Opublikowano
A auto mozna tam bezpiecznie postawić ??? jest jakiś parking ???

na marynie nie ma parkingu jest zakaz ruchu, masz zwykłe miejsca parkingowe jak to w mieście, jakieś 500m od mariackiej masz parking strzeżony na młyńskiej chyba 6zeta za godzine

No i super o takie info mi chodziło ... :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.