Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A dla mnie?:decayed:
niewiem czy bylas grzeczna :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a dla dzieciakow zabawki a dla mnie gre na ps3 hehe

Co kupiłeś? :guma:

Opublikowano
a dla dzieciakow zabawki a dla mnie gre na ps3 hehe

Co kupiłeś? :guma:

a siostrze jakies tam malpy a sobie tekkena6 :wink:

TVN:kox:

Opublikowano

i po basenie

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

miszka coś dla ciebie szachy

fishka_Szachy_dla_imprezowicz_w_6660.jpg

<br /><br />

Opublikowano
i po basenie

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

miszka coś dla ciebie szachy

http://s12.postimage.org/y8nd4pj9l/fishka_Szachy_dla_imprezowicz_w_6660.jpg

<br /><br />

:grin::grin:

Opublikowano
dziewczyny lecą na dobre fury http://s16.postimage.org/tl35pkcqp/foto_4047ef167960e8dde2947320b0cdd72_org.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

pajda idziesz na basen

nie dałem rady dzis na basen, widze ty jajka wymoczyłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

proszę cię, ty bierz, słabo doinwestowane(oprócz tego sprzetu grajacego) nic specjalnego cena dobra, ja za bardzo swoja polubiłem i troche kasy w nia zainwestowałem, sa plany juz na pare gratów :decayed: i mam ory s-line :decayed:

Opublikowano

rano w trase to trza było :grin:

Opublikowano
a dla dzieciakow zabawki a dla mnie gre na ps3 hehe

Co kupiłeś? :guma:

a siostrze jakies tam malpy a sobie tekkena6 :wink:

TVN:kox:

Eeee no myślałem, że coś lepszego. :cool:
Opublikowano

niestac mnie na nowe hity hehehe

Opublikowano

No ale taką napierdalankę żeś se kupił! :facepalm::decayed:

Opublikowano
No ale taką napierdalankę żeś se kupił! :facepalm::decayed:

klasyka :):kox:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

a jak swiece? kat synchronizacji?

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

po tygodniowym postoju...od strzała zapalił :wink: a obawiałem się, że 12 letni akuś może już nie dać rady:facepalm::decayed:

Opublikowano
jak wam odpalaja diselki? bo moj z rana musi zakrecic ze 3, 4 razy, a mrozow jeszcze jakis tam mega niebylo, wydawalo mi sie ze powinien palic od strzala.

jak jest z tym u was?

a jak swiece? kat synchronizacji?

swiece niedawno wymienialem, rozrzad wymienialem u aligatora wiec powinno byc wszystko dobrze ustawione

Opublikowano

Tekken 6 to najgorsza czesc :wink:

Opublikowano
Tekken 6 to najgorsza czesc :wink:

oj tam oj tam :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.