Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink: a moja Ż...polo 6n2 101KM ale 1.4 16V...taki mały popierdalacz:decayed:

to pewnie w polo 101Km nawet jedzie :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie powiem że nie:decayed:, ale ktoś poprzedni dał jej "w kość", bo jechałem zdrową 101KM polówką i to dopiero jechało:kox:. Ale jak wyżej pisałem...po zimie

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

teraz oddaję stery mojej Ż:wink:

Opublikowano

no i po spocie thx :decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

To ma być dla mojej więc może na począek coś do 100KM. :decayed:

seat ibiza będzie idealnym rozwiązaniem ewentualnie fabia :wink:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Z NIEMIEC SEAT IBIZA W DIESLU,XENON,OPŁACONY! (2859618264) - motoAllegro fajny wypas :decayed: zrobic program i jazda do przodu :wink:

Opublikowano

Ja też muszę się kiedyś pojawić bo myślałem , że dziś wpadne :facepalm:

Opublikowano

Ja już też w domku, dzięki za spocika :hi::decayed:

Opublikowano

miałem polo 6n2 1.4 8V, nie polecam w ostatnią zimę przy dużych mrozach silnik zamarzł, chodzi o to że na krótkich odcinkach woda się w silniku skrapla bo blok jest aluminiowy, czy jakoś tak dokładnie nie wiem bo się nie znam, i olej był tak gęsty że pompa oleju nie dała rady i silnik się zatarł, a pech chciał że 1,5 miesiąca później to samo się stało w Lupie żony 1.0 MPi, ale na szczęście tylko pompa była do wymiany bo silnik ok, ale już oba autka są gdzieś...

obecnie żonka od roku wozi się Ibizą III SDI, i jak na razie wszystko jest ok

Opublikowano

Poszukuje kogoś z taką felgą 8jx19 h2 et35 by przymierzyć ma ktoś może?

Opublikowano

no w kierwa końcu zabanglało to forum :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siema ale ku... wczoraj widzialem fajna b5:kox: zolty avant na SK zrobiony na rs4 kolejny niewierny nienalezacy do forum:facepalm:
Opublikowano
To ja znam typa co ma żółtą b5 na SMI zrobioną na S4 :whistling:

rs4 i sk byl:whistling: szkoda bo troche roboty i kasy w nia poszlo chyba ze taka kupil i poprostu on tylko jezdzi:doh:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

Opublikowano
No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

Dzwoń to załatwimy :wink:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

co to wóz nie gada??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.