Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To kiedy atakujemy jakiś stok ???

myślę, że ustalimy to na 2-3 dni przed.

Ja jadę tylko wtedy, jak będzie napierdalało słoneczko :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a jak wracałem to podjechałem na nowa osade, i na następny raz podjade tam bo nigdy nie byłem a wygląda Ciekawie

dobra do nauki jest OSADA dlatego zawsze tam jest ciezko posmigac bo ludzi masa :wink:

a no to będę miał zaj....isty slalom :D to co kiedy na tyczki jedziemy...

A te Atomicy to chyba nastepczini legrndarnej seri SL

Opublikowano

OK ja sie dostosuje co do dnia byle by pojechać bo cos słabo sie menele klobowe organizują ... :decayed:

Opublikowano

ja jade na tydzien w lutym i tydzien w marcu ale to z rodzinka :decayed: jutro szybki spontan bo mi zadzwoniono :wink:

Opublikowano
ja jade na tydzien w lutym i tydzien w marcu ale to z rodzinka :decayed: jutro szybki spontan bo mi zadzwoniono :wink:

a to z nami nie chcesz jechac ? :whistling:

Opublikowano

A gdzie smiogasz w lutym ??? Ja od 10 lutego do 17 bede na istebnej z moją :naughty:

Opublikowano
A gdzie smiogasz w lutym ??? Ja od 10 lutego do 17 bede na istebnej z moją :naughty:

Adam jest światowcem :naughty:

Opublikowano

:grin: no tak chyba sie wygłupiłem ... :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Zarobasy ... :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

:decayed:

Opublikowano
:grin: no tak chyba sie wygłupiłem ... :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Zarobasy ... :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

:decayed:

nawet nie odpisał czy da się karnąć na nowych nartach :whistling:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Odpalam drugi film tego wieczoru bo nudy na tym forum ... :whistling::whistling:

Opublikowano

odpisalem sciulu :whistling: jasne ze dam sie karnac :naughty:

chce z Wami jechac ale nie wiem czy sie uda w tym roku z BT bo nie ukrywam bardziej sie zapatrujemy na Wlochy :wink:

BTW Mario jak co roku jade na oboz narciarski do Wloch z mlodzieza :decayed: w tym roku zabieram rodzinke... a mamy propozycje takze jechac w marcu wiec :whistling::naughty:

Opublikowano

wasze gadki o motoryzacji mnie zaczynaly wk***iac, ale teraz to juz przeginacie ...

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Elan`ki nowe :kox::kox:

dzięki za cynk, jakie dokładnie.... ?

Nie rozmawiasz z amatorem :decayed:

odezwał sie Alberto Tomba :grin:

Opublikowano
dosyć mocno wytaljowane, ja mam większy promień, chyba- 16m, i narty raczej gigantowe

Dasz się karnąć ?

no jaha :wink:

mosz szczęście :decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

odpisalem sciulu :whistling: jasne ze dam sie karnac :naughty:

chce z Wami jechac ale nie wiem czy sie uda w tym roku z BT bo nie ukrywam bardziej sie zapatrujemy na Wlochy :wink:

BTW Mario jak co roku jade na oboz narciarski do Wloch z mlodzieza :decayed: w tym roku zabieram rodzinke... a mamy propozycje takze jechac w marcu wiec :whistling::naughty:

free ski jest tydzień po BT :wink:

Opublikowano

65085_385990371492648_1809464300_n.jpg

1ccec48d151a4304974f72ed4dc0065b.jpg

:decayed:

Opublikowano

Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...:mysli:

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...:mysli:

wolne :decayed:

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...:mysli:

wolne :decayed:

wróżbita stanley ??? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.