Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema waryjoty! :naughty::kox:
:hi:

Oto wylosowane pary:

Malaga vs. Borussia Dortmund

Real Madryt vs. Galatasaray Stambuł

Paris Saint-Germain vs. FC Barcelona

Bayern Monachium vs. Juventus Turyn

Patrząc na to to do trzech meczy raczej pewność i jasna sprawa, jedynie wynik Bayern z Juve wg mmnie stoi pod znakiem zapytania choć do reszty to też pewności na 100% nie ma bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy... :wink4:

hmmm

Malaga vs. Borussia Dortmund

Real Madryt vs. Galatasaray Stambuł

Paris Saint-Germain vs. FC Barcelona

Bayern Monachium vs. Juventus Turyn

a ja tak obstawiam i finał BVB - Juve jak kiedyś :decayed: -->1997 Borussia Dortmund - Juventus Turyn 3:1 :wink:

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TD=class: tdrow1, align: center][/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center][/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center][/TD]

[/TABLE]

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema spiochy hehe
Opublikowano
Dam znać :decayed:

:wink:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

:hi: siema spiochy hehe

śpiochy...:mysli: a kto tu o pierwszej godzinie się wita:grin:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

Jestem dobrze ubezpieczony :decayed:

Opublikowano

ale i tak radziłbym...wykup se jeszcze coś jeszcze tego typu..."od nieszczęśliwych upadków":decayed:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

Tak ,bo jestem nieźle poye..ny :decayed:

Hmmmmmm.....jest coś w tym racji co mówisz ....hehehe :polew::wink:

Opublikowano

LIGA EUROPY :

Chelsea Londyn - Rubin Kazań

Tottenham Hotspur - FC Basel

Fenerbahce Stambuł - Lazio Rzym

Benfica Lizbona - Newcastle United

czyli angielski finał :decayed:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

Tak ,bo jestem nieźle poye..ny :decayed:

Hmmmmmm.....jest coś w tym racji co mówisz ....hehehe :polew::wink:

Z kim się zadajesz, takim się stajesz :grin:

PS. wpadnij na kawę :decayed:

Opublikowano

W LE angielskiego finału bym nie był taki pewien. :wink4: Newcastle wczoraj rzutem na taśmę z Benficą nie będzie im łatwo. Wracając do LM to chyba nie myślisz na serio, że PSG da rade Barcie? :cool:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

Tak ,bo jestem nieźle poye..ny :decayed:

Hmmmmmm.....jest coś w tym racji co mówisz ....hehehe :polew::wink:

Z kim się zadajesz, takim się stajesz :grin:

PS. wpadnij na kawę :decayed:

Chciałeś być fajny i zgodziłeś sie na jazde w boxie...hmmmmmmmm.........teraz myslisz ,ze pojade na kawe do goscia ,ktory chcial ze mną jechać w boxie....zastanów się ,czy powinienem się zgodzić ?? .........:decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Kurna mam głupawkę....jest piątek to chyba jestem wytłumaczony....hehehe

Opublikowano
W LE angielskiego finału bym nie był taki pewien. :wink4: Newcastle wczoraj rzutem na taśmę z Benficą nie będzie im łatwo. Wracając do LM to chyba nie myślisz na serio, że PSG da rade Barcie? :cool:

na serio bym chciał aby psg rozjechało barce, skoro milanowi się nie udało to może psg się uda, ibra jebnie hat-trick, do tego jakieś dwa wolne beckhama :wink::kox:

Opublikowano
Dam znać :decayed:
czyli jest szansa, że zgodzisz się na taką...ekstremalną podróż...ja pierlolę, ale :kox::polew:

Tak ,bo jestem nieźle poye..ny :decayed:

Hmmmmmm.....jest coś w tym racji co mówisz ....hehehe :polew::wink:

Z kim się zadajesz, takim się stajesz :grin:

PS. wpadnij na kawę :decayed:

Chciałeś być fajny i zgodziłeś sie na jazde w boxie...hmmmmmmmm.........teraz myslisz ,ze pojade na kawe do goscia ,ktory chcial ze mną jechać w boxie....zastanów się ,czy powinienem się zgodzić ?? .........:decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Kurna mam głupawkę....jest piątek to chyba jestem wytłumaczony....hehehe

Znów lekarstwa nie wziąłeś :facepalm::facepalm:

:decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

No widzisz.....czegoś mi brakowało....ehhh...:grin:

Opublikowano

a właśnie...lekarstwo na pamięć:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
W LE angielskiego finału bym nie był taki pewien. :wink4: Newcastle wczoraj rzutem na taśmę z Benficą nie będzie im łatwo. Wracając do LM to chyba nie myślisz na serio, że PSG da rade Barcie? :cool:

na serio bym chciał aby psg rozjechało barce, skoro milanowi się nie udało to może psg się uda, ibra jebnie hat-trick, do tego jakieś dwa wolne beckhama :wink::kox:

Chciałbyś to nie to samo... :cool: Myślę, że Twoja "nienawiść" do Barcy nie przełoży się na to żeby PSG wzniosło się na wyżyny i dało radę Barcie. :guma:

Arturoo też się cieszę, że już piątek. :kox::decayed:

Opublikowano

a ja jeszcze do robo na 17.30:facepalm:

Opublikowano

Łączymy się z Tobą w bólu. :wink4: Wypije dziś Twoje zdrowie... :naughty:

Opublikowano

ja również wódzia już zmrożona u sąsiada czeka :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.