Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale reklamę też liczyć ?

:grin:

ją odpuść jej nie liczyłem:grin:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

jak można czołgiem mustanga dognać

to czołgi tak zaiwaniają

Opublikowano

i psyt znowu :decayed:

Opublikowano

drugie się chłodzi :decayed:

Opublikowano

Pozwólcie że się dołączę, druuugi drin pyrsk :decayed:

Opublikowano

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D

Opublikowano

ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D
dokładnie bajka jeszcze większa niż "5" ale jak mówisz, dla zasady sie pójdzie:wink:
Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

Właśnie, jak nie kapelusze to znowu alko :decayed:

ps. ale w zatorze się skurwię :grin::facepalm:

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

Właśnie, jak nie kapelusze to znowu alko :decayed:

ps. ale w zatorze się skurwię :grin::facepalm:

Nic nowego teraz nie napisales ... hahaha

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D
dokładnie bajka jeszcze większa niż "5" ale jak mówisz, dla zasady sie pójdzie:wink:

dla zasady to można piwo wypić :grin:

Opublikowano

szczęściarz curva...zamilcz:kwasny:

:wink:

edit...to do Pucka

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

Właśnie, jak nie kapelusze to znowu alko :decayed:

ps. ale w zatorze się skurwię :grin::facepalm:

Nic nowego teraz nie napisales ... hahaha

No w sumie...:grin:

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D
dokładnie bajka jeszcze większa niż "5" ale jak mówisz, dla zasady sie pójdzie:wink:

dla zasady to można piwo wypić :grin:

złota myśl dzisiejszego dnia :kox:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

dla Miszki będzie:

dla zasady to można kielona yebnąć :decayed:

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D
dokładnie bajka jeszcze większa niż "5" ale jak mówisz, dla zasady sie pójdzie:wink:

dla zasady to można piwo wypić :grin:

złota myśl dzisiejszego dnia :kox:

zasady są po to, aby je łamać...naginać:decayed:
Opublikowano
dla Miszki będzie:

dla zasady to można kielona yebnąć :decayed:

I schpwac soe do lodowki z .... :D:D:D:D

Opublikowano
ależ zapraszamy na alko_wątku:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

No to pyrsk ... a co do fast i furious to przesadzone ale i tak pojde do kina... bylem na wszystkich ...:D
dokładnie bajka jeszcze większa niż "5" ale jak mówisz, dla zasady sie pójdzie:wink:

dla zasady to można piwo wypić :grin:

złota myśl dzisiejszego dnia :kox:

zasady są po to, aby je łamać...naginać:decayed:

naginam zasady

ostatnie piję

:polew:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

w pobliżu sklepy mi zamkneli:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.