Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

musisz się wybrać kiedy na grila na Bielsko...tam też grilujemy różne mięcha ... karczki ,kiełbachy itp.....spodoba Ci się :wink::decayed: tyle ,że jest samoobsługa i w piątkowe spoty wódeczka :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

musisz się wybrać kiedy na grila na Bielsko...tam też grilujemy różne mięcha ... karczki ,kiełbachy itp.....spodoba Ci się :wink::decayed: tyle ,że jest samoobsługa i w piątkowe spoty wódeczka :decayed:

może kiedyś mi się uda tylko musze na to Żone przygotować - oporna jest na takie wypady u mnie jest problem że jak zacznę to do odcinki :tongue4:

Opublikowano
:hi:

musisz się wybrać kiedy na grila na Bielsko...tam też grilujemy różne mięcha ... karczki ,kiełbachy itp.....spodoba Ci się :wink::decayed: tyle ,że jest samoobsługa i w piątkowe spoty wódeczka :decayed:

może kiedyś mi się uda tylko musze na to Żone przygotować - oporna jest na takie wypady u mnie jest problem że jak zacznę to do odcinki :tongue4:

hehe :decayed:

to trafisz w idealne środowisko :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

A my na rowery a wy siedzicie :P

.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

Opublikowano

:hi:

turzol znalazłem coś takiego :

DSC02931.jpg

DSC02932.jpg

villa obok nas co mieszkaliśmy :wink:

Opublikowano

Kędziora masz rower.?

.

Opublikowano
Kędziora masz rower.?

.

niestac mnie. ale moja takowy posiada hehehe
Opublikowano

W siadają na damkę i dawaj na pogorie od piaskowni będzie grill :P

.

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

Opublikowano
W siadają na damkę i dawaj na pogorie od piaskowni będzie grill :P

.

ale na pogori dabrowskiej jestes? :decayed:

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

:polew: moze milion

stanley - > sprawdziłeś ??

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

nom tak jak by go dusilo lekko przy mocnym bucie

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

nom tak jak by go dusilo lekko przy mocnym bucie

to logi zrób, a nie zalewaj STP :wink: i w końcu byś olej wymienił, pamiętaj, że razem z filtrem :decayed:

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

nom tak jak by go dusilo lekko przy mocnym bucie

to logi zrób, a nie zalewaj STP :wink: i w końcu byś olej wymienił, pamiętaj, że razem z filtrem :decayed:

a ty myślisz po co na spota przyjechał ostatnio, żeby się zvagować tylko wstydził się zagadać :grin:

Opublikowano
morgen,

pajda, turzol dzieki za link:wink: sprobuje tego specyfiku bo stp u mnie cos nie za bardzo hehe

a co się dzieje? bo wiesz, przy przebiegu 500tys km to żaden specyfik nie pomoże :decayed:

nom tak jak by go dusilo lekko przy mocnym bucie

to logi zrób, a nie zalewaj STP :wink: i w końcu byś olej wymienił, pamiętaj, że razem z filtrem :decayed:

wymieniam co 90tys :grin:

Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

Jest wątek na forum, mnie dzik namawia na Orebic, podobno jedne z piękniejszych plaż w Coatii.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.