Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Akjam xenona zrobiłeś bo dziś nie migałeś :wink:

U ciebie za to miga lewy led w lampce rejki ;)

Wysłane z mojego MT11i

:facepalm:

grunt że błędu nie robi a to led za dyche :grin:

Artur a z innej beczki kopci mocna:whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-b6-avant-quattro-273531/

zna ktoś gostka, który wystawił to ogłoszenie? i właściciela B6?

Bo ja ani jednego, ani drugiego z naszych spotów nie znam, a samochodu nigdy nie widziałem :thumbdown:

znam gościa, ale auta nie widziałem, raz go spodkałem pod kfc podszedł do mnie i zagadał że mam takie samo i chyba 40 min bajerki więc podejrzewam że to własnie on :decayed:

bierz stanley :naughty:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-b6-avant-quattro-273531/

zna ktoś gostka, który wystawił to ogłoszenie? i właściciela B6?

Bo ja ani jednego, ani drugiego z naszych spotów nie znam, a samochodu nigdy nie widziałem :thumbdown:

znam gościa, ale auta nie widziałem, raz go spodkałem pod kfc podszedł do mnie i zagadał że mam takie samo i chyba 40 min bajerki więc podejrzewam że to własnie on :decayed:

bierz stanley :naughty:

na uj mi B6 :wink:

Chciałem po prostu napisać, że pier**li głupoty, że jeżdzi na spoty itp..... ale może chodzi tylko o spoty EŁU:facepalm:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-b6-avant-quattro-273531/

zna ktoś gostka, który wystawił to ogłoszenie? i właściciela B6?

Bo ja ani jednego, ani drugiego z naszych spotów nie znam, a samochodu nigdy nie widziałem :thumbdown:

Ja nie kojarze ... :thumbdown:

jezdzi a nikt kolego nie kojarzy :facepalm:

Opublikowano

dzięki za białą kiełbę :kox:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-b6-avant-quattro-273531/

zna ktoś gostka, który wystawił to ogłoszenie? i właściciela B6?

Bo ja ani jednego, ani drugiego z naszych spotów nie znam, a samochodu nigdy nie widziałem :thumbdown:

rotces - sector był na pierwszym grylu u keżora i parę razy jak jeszcze spoty były w czwartki a ten od fury ni c**ja nie znam

Opublikowano
Akjam xenona zrobiłeś bo dziś nie migałeś :wink:

U ciebie za to miga lewy led w lampce rejki ;)

Wysłane z mojego MT11i

:facepalm:

grunt że błędu nie robi a to led za dyche :grin:

Artur a z innej beczki kopci mocna:whistling:

Fest Batory?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

dziękówa za spota.....gril :kox:....miejscówka :kox::kox:.....ławeczki :kwasny::whistling:...........trochę niewygodne .......................:polew::polew::polew::polew::polew:

diman dzięki za podprowadzenie....sam bym tam nigdy nie trafił :wink:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

dzięki za spota

PS. Max rzeczywiście robi w pytkę te wuszty :kox:

:yes2::yes2::yes2::yes2::yes2::yes2:

Opublikowano
dziękówa za spota.....gril :kox:....miejscówka :kox::kox:.....ławeczki :kwasny::whistling:...........trochę niewygodne .......................:polew::polew::polew::polew::polew:

diman dzięki za podprowadzenie....sam bym tam nigdy nie trafił :wink:

następnym razem pokarze ci drogę bezpośrednią bez podjazdu na go sporta :wink:

Opublikowano
Akjam xenona zrobiłeś bo dziś nie migałeś :wink:

U ciebie za to miga lewy led w lampce rejki ;)

Wysłane z mojego MT11i

:facepalm:

grunt że błędu nie robi a to led za dyche :grin:

Artur a z innej beczki kopci mocna:whistling:

Fest Batory?

Wysłane z mojego MT11i

e to jeszcze nie jest źle :grin:

Opublikowano
dziękówa za spota.....gril :kox:....miejscówka :kox::kox:.....ławeczki :kwasny::whistling:...........trochę niewygodne .......................:polew::polew::polew::polew::polew:

diman dzięki za podprowadzenie....sam bym tam nigdy nie trafił :wink:

następnym razem pokarze ci drogę bezpośrednią bez podjazdu na go sporta :wink:

wracałęm przez Mikołów ...trochę inną drogą ale też przyzwoitą....ale te światła mnie dobijają :facepalm:

Opublikowano
dziękówa za spota.....gril :kox:....miejscówka :kox::kox:.....ławeczki :kwasny::whistling:...........trochę niewygodne .......................:polew::polew::polew::polew::polew:

diman dzięki za podprowadzenie....sam bym tam nigdy nie trafił :wink:

następnym razem pokarze ci drogę bezpośrednią bez podjazdu na go sporta :wink:

wracałęm przez Mikołów ...trochę inną drogą ale też przyzwoitą....ale te światła mnie dobijają :facepalm:

rozpędzić się nie umiałeś :grin:

Opublikowano

Zatrzymać raczej:decayed:

Opublikowano
dziękówa za spota.....gril :kox:....miejscówka :kox::kox:.....ławeczki :kwasny::whistling:...........trochę niewygodne .......................:polew::polew::polew::polew::polew:

diman dzięki za podprowadzenie....sam bym tam nigdy nie trafił :wink:

następnym razem pokarze ci drogę bezpośrednią bez podjazdu na go sporta :wink:

wracałęm przez Mikołów ...trochę inną drogą ale też przyzwoitą....ale te światła mnie dobijają :facepalm:

rozpędzić się nie umiałeś :grin:

kulałem na tempomacie 90-100 ale co kawałek światła ............Bosze kto to wymyslił na dwupasach :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Zatrzymać raczej:decayed:

moje klocki se radzą :wink:

Opublikowano

Dobrze, że tarcze wytrzymały. :wink:

Opublikowano

tarcze też na razie ogarniają temat :wink:

Ty zmieniałeś hebelki u siebie ??

Opublikowano

kulałem na tempomacie 90-100 ale co kawałek światła ............Bosze kto to wymyslił na dwupasach :facepalm:

ale norma 7l :grin:

Opublikowano
tarcze też na razie ogarniają temat :wink:

Ty zmieniałeś hebelki u siebie ??

trzeba mu wątek zamknąć, żeby go zmobilizować :grin:

Opublikowano

kulałem na tempomacie 90-100 ale co kawałek światła ............Bosze kto to wymyslił na dwupasach :facepalm:

ale norma 7l :grin:

wątpię :wink:

Opublikowano

dziękujemy za grilla i frekwencja na +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.