Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chodzi Ci o STP czy coś lepszego :naughty:

:sick3: no proszę cie stp :doh:

liqui moly :wink:

Dodatki do paliw -Diesel

co masz do STP ?? Dobry produkt :naughty:

to używaj :whistling:

używam, a Ty opierasz się na swoich doświadczeniach czy na opowieściach innych ludzi ? :whistling:

na doświadczeniach :decayed:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

Chodzi Ci o STP czy coś lepszego :naughty:

:sick3: no proszę cie stp :doh:

liqui moly :wink:

Dodatki do paliw -Diesel

Dokładnie tego uzyłem 5156 z serii niby dla warsztatów

PRO-LINE REGENERATOR WTRYSKÓW DIESEL 5156

efekty "po" jak najbardziej na +

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Pajda ty w cro w Tucepi byłeś?

dawaj namiary na kwatiry

no w tucepi kurde żę bym ja to znał namiary na kwatery musze mojej spytać

stanley a ty masz jakiś na miar na tucepi ?

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

no to psyt pod ten finał Ligi Europy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

941360_493162747416030_282431682_n.jpg

a Wy jak zwykle po pracy do laptopa i forum :facepalm:

bag na dach, koło na bag i w drogę :kox: .

kto nie rozumie znaczenia słowa koło już wyjaśniam ( koło - rower)

Opublikowano
http://s17.postimg.org/mh6cfb8fj/941360_493162747416030_282431682_n.jpg

a Wy jak zwykle po pracy do laptopa i forum :facepalm:

bag na dach, koło na bag i w drogę :kox: .

kto nie rozumie znaczenia słowa koło już wyjaśniam ( koło - rower)

ale po co wozić koło samochodem, nie lepiej od razu jechać na kole ? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Mam tylko namiar na apartament w którym byliśmy:

DSC0106JP_nrxnxwn.JPG

Opublikowano

można i tak tylko po 2 krotnym okrążeniu pogorii nr 4 uwierz mi nogi w d*pie, nie bardzo by mi się chciało wracać kolejne 30km do domu pendalując

Opublikowano

Ale frajda z jazdy wokół Pogorii. :facepalm::grin: Do lasu jechać a nie lansować się po asfalcie. :wink4: Daj znać jak będziesz następnym razem to zabiorę Was w trasę. :cool:

Opublikowano
Ale frajda z jazdy wokół Pogorii. :facepalm::grin: Do lasu jechać a nie lansować się po asfalcie. :wink4: Daj znać jak będziesz następnym razem to zabiorę Was w trasę. :cool:

po asfalcie do polowy a potem przez las

jutro jedziemy :decayed:

Opublikowano

2Q==

THE BLUSE WINNER :kox::decayed:

Opublikowano
Ale frajda z jazdy wokół Pogorii. :facepalm::grin: Do lasu jechać a nie lansować się po asfalcie. :wink4: Daj znać jak będziesz następnym razem to zabiorę Was w trasę. :cool:

po asfalcie do polowy a potem przez las

jutro jedziemy :decayed:

O której? :cool:
Opublikowano

tajle będa jutro :wink:

no to super :hi:

Opublikowano

jak wstanę na miejscu będziemy od 12-17 moze wczesniej

941360_493162747416030_282431682_n.jpg

Opublikowano

:hi:

Trasa Tarnów Tychy 180km w 1h20' :kox:

Yarisem gaz w podłodze non toper 160km/h

i teraz najlepsze...spalanie 9,5l/100 :facepalm:

Opublikowano

apropo, dzisiaj robiłem jazdę próbną B8 2.0 tdi w multitronicu :facepalm:

Czułem się jakbym jechał jakimś elektrycznym melexem :thumbdown:

Jedyny plus, że przy 160km/h było jakieś 2200obr/min

Opublikowano
apropo, dzisiaj robiłem jazdę próbną B8 2.0 tdi w multitronicu :facepalm:

Czułem się jakbym jechałem jakimś elektrycznym melexem :thumbdown:

Jedyny plus, że przy 160km/h było jakieś 2200obr/min

:naughty:

Opublikowano

PS. Im więcej jeżdzę automatami tym bardziej mi się to nie podoba :thumbdown:

Opublikowano

pier**lisz Pan i robisz pod siebie :decayed:

jedna noga jedna ręka , jedziesz palisz peto pijesz piwko i jest git :decayed:

spadam :hi:

Opublikowano
pier**lisz Pan i robisz pod siebie :decayed:

jedna noga jedna ręka , jedziesz palisz peto pijesz piwko i jest git :decayed:

spadam :hi:

jakoś tak nie ma bezpośredniego kontaktu z samochodem... to tak jakbyś posuwał laskę w gumie :thumbdown::decayed:

Opublikowano
http://s17.postimg.org/mh6cfb8fj/941360_493162747416030_282431682_n.jpg

a Wy jak zwykle po pracy do laptopa i forum :facepalm:

bag na dach, koło na bag i w drogę :kox: .

kto nie rozumie znaczenia słowa koło już wyjaśniam ( koło - rower)

ale po co wozić koło samochodem, nie lepiej od razu jechać na kole ? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Mam tylko namiar na apartament w którym byliśmy:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0106JP_nrxnxwn.JPG

thx stasiu

znalazłem tę hacjende :)

Apartments Stipe Bušelić - Tucepi (Tučepi)

blisko plaży, ekstra

Opublikowano

turzol, znalazłeś coś innego:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.