Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ano jest, jest. :wink: Co tam z wieczora słychać?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jest sprawa z racji tego ze w niedziele ma być zajefajowa super słoneczna pogoda:naughty: może jakiś zbiorowy grill nad woda :decayed:

My już tam będziemy miedzy 9-10 rano

dojazd z górki w miarę OK ja swoim poduszkowcem dojechałem pod samą wodę

Miejsce - Pogoria nr 4 dojazd od Wojkowic Kościelnych (stara piaskownia)

odległość od Katowic ~28km

(to taka mała propozycja bo fajnie by się było ustawić na dłuższa chwile przy grylu i wodzie)

20130516_183711.jpg

Opublikowano

Dobry pomysł. Ja mam blisko wiec jak innych planów nie będzie to wpadnę. :wink:

Opublikowano
Dobry pomysł. Ja mam blisko wiec jak innych planów nie będzie to wpadnę. :wink:

:thumbup1:

Opublikowano

Soprano, podonbno mają być burze i gradobica :wink:

Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

Jest wątek na forum, mnie dzik namawia na Orebic, podobno jedne z piękniejszych plaż w Coatii.

Dla mnie Orebic za daleko z deka. Nigdy nie jechaliśmy z małą dalej jak 200km w jedną stronę, a tu taka wyprawa.

BTW nie ma ktoś wypożyczyć box-a na dach? za opłatą oczywiście

Opublikowano
:whistling: No właśnie. Tak czy tak czekam na rozwój sytuacji. :decayed:
Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

nie ma za co :wink:tylko to miałem

miąłeś mi wysłać kosmetyki :whistling:

Opublikowano
Soprano, podonbno mają być burze i gradobica :wink:

941360_493162747416030_282431682_n.jpg

Opublikowano
:whistling: No właśnie. Tak czy tak czekam na rozwój sytuacji. :decayed:

ja też czekam na rozój zdarzeń hehe :decayed: i flaszka do tego :whistling:

Opublikowano

No pewnie, że tak. :naughty:

Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

Jest wątek na forum, mnie dzik namawia na Orebic, podobno jedne z piękniejszych plaż w Coatii.

Dla mnie Orebic za daleko z deka. Nigdy nie jechaliśmy z małą dalej jak 200km w jedną stronę, a tu taka wyprawa.

BTW nie ma ktoś wypożyczyć box-a na dach? za opłatą oczywiście

ja Ci mogę pożyczyć razem z poprzeczkami:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Diman, Ty chcesz w sobotę robić ten SWAP pompy ?

Opublikowano
:hi:

Diman, Ty chcesz w sobotę robić ten SWAP pompy ?

tak ale w przyszłą a co ??

Opublikowano
:hi:

turzol kiedy lecisz do Croatii?

:hi:

2.09 albo 26.08 .

@Pajda dzięki za namiary na kwatiry

Jest wątek na forum, mnie dzik namawia na Orebic, podobno jedne z piękniejszych plaż w Coatii.

Dla mnie Orebic za daleko z deka. Nigdy nie jechaliśmy z małą dalej jak 200km w jedną stronę, a tu taka wyprawa.

BTW nie ma ktoś wypożyczyć box-a na dach? za opłatą oczywiście

jest kawałek, te 15-16godz to chyba minimum:kwasny:

Opublikowano

W piątek jak Gregory tylko uumyje ręce. :decayed:

Opublikowano
:hi:

Diman, Ty chcesz w sobotę robić ten SWAP pompy ?

tak ale w przyszłą a co ??

już się martwiłem, że w tą :kwasny: jutro dam Ci cynk co z tą uszczelką :kwasny:

Opublikowano
W piątek jak Gregory tylko uumyje ręce. :decayed:

:whistling:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

:hi:

Diman, Ty chcesz w sobotę robić ten SWAP pompy ?

tak ale w przyszłą a co ??

już się martwiłem, że w tą :kwasny: jutro dam Ci cynk co z tą uszczelką :kwasny:

ok spokojnie luz bo się wrzodów nabawisz przyjacielu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.