Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Kogo polecicie do regeneracji turbo w Tychach i okolic?

ja bym kupił dobrą używkę.....zamiast regenerować :wink:

ja bym w ogóle wy***rdolił turbo i po problemie :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo polecany zakład regeneracji turbo, nie korzystałem ale kilku znajomych robiło u nich i zachwalali podejście do klienta i samą robotęROTORTECH - regeneracja turbosprężarek | mechanik | Katowice

Opublikowano

Jutro mam zamiar pojawić się na spocie. Kto na ochotnika chce mnie wprowadzić w towarzystwo ?:naughty:

Opublikowano
Jutro mam zamiar pojawić się na spocie. Kto na ochotnika chce mnie wprowadzić w towarzystwo ?:naughty:

uważaj co mówisz bo z tym wprowadzaniem możesz mieć ciężko....a z resztą jak chcesz przywieź skrzynkę wódki i słoik ogórków, zapitki nie trzeba :grin:

Opublikowano

Kto tam jutro będzie bo nie wiem czy kilometry nadrabiać :decayed:

:hi:

Opublikowano

Panowie wiecie może gdzie w pobliżu Katowic jest jakiś szrot ,potrzebuje tapicerki na drzwi kierowcy , plastyku na dole szyby czołowej , klapki podłokietnika i uchwytu na kubek.

Opublikowano
Panowie wiecie może gdzie w pobliżu Katowic jest jakiś szrot ,potrzebuje tapicerki na drzwi kierowcy , plastyku na dole szyby czołowej , klapki podłokietnika i uchwytu na kubek.

poszukaj tutaj może coś ze śląska się trafi :wink:

Audi A4 B5

Opublikowano

Może bym się jutro pojawił bo dawno nie widziałem tych waszych mordeczek :grin:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Ktoś się orientuje ile mogę wołać za ori chlapacze do b6 w idealnym stanie?

Opublikowano
Może bym się jutro pojawił bo dawno nie widziałem tych waszych mordeczek :grin:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Ktoś się orientuje ile mogę wołać za ori chlapacze do b6 w idealnym stanie?

wołać możesz ile chcesz pytanie kto to kupi :whistling:

Opublikowano

Czyli ktoś tam sie u was pojawi no to przegonie tego mojego śruta

Opublikowano

Cholerka, zapowiada sie jutro fajnie, a musze do lodzi niunie zawieźć. ; (

Tapatalk 4

Opublikowano

jak fajnie jak mnie nie będzie ? :grin:

Opublikowano
Czyli ktoś tam sie u was pojawi no to przegonie tego mojego śruta

będę :decayed:

no to psyt + mecz: Manchester United - Chelsea Londyn:decayed:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

:hi:

Kogo polecicie do regeneracji turbo w Tychach i okolic?

po co chcesz regenerować , szukaj czegoś mocniejszego np: z B7 :naughty:

Opublikowano

Pajda . Nawet pasuja.

Tapatalk 4

Opublikowano
jak fajnie jak mnie nie będzie ? :grin:

:thumbdown::doh:

tatuś weź się w garść i już tak nie cuduj i przyjeżdżaj ! :whistling:

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem..........pajda jedziesz jutro ??

Opublikowano
Pajda . Nawet pasuja.

Tapatalk 4

no to dobrze, niech ci służą :wink:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

ja jeszcze nie wiem..........pajda jedziesz jutro ??

:yes2:

Opublikowano

to też podjadę na chwilkę....

diman ,o której jedziesz ??? może jakoś się razem podjedzie ?? :wink:

Opublikowano
:hi:

Kogo polecicie do regeneracji turbo w Tychach i okolic?

ja bym kupił dobrą używkę.....zamiast regenerować :wink:

prawda :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

psyt z wieczora :wink:

( ja nie wiem czy jutro będę- wyjdzie w trakcie dnia) :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.