Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierdl robotę, weź L4 :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pierdl robotę, weź L4 :decayed:

hahahahahahaaha taaak :grin::grin:

Opublikowano

soprano co chesz vagować ? coś tam synek wymyslił ?:wink:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

mam takie coś w barku, aż strach na to patrzeć --> ogień :kox:

Opublikowano
soprano co chesz vagować ? coś tam synek wymyslił ?:wink:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

mam takie coś w barku, aż strach na to patrzeć --> ogień :kox:

podobno quattro :wink:

Opublikowano
soprano co chesz vagować ? coś tam synek wymyslił ?:wink:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

mam takie coś w barku, aż strach na to patrzeć --> ogień :kox:

podobno quattro :wink:

no możemy zrobić w dwóch i zobaczysz jakie bedziesz miał quattro jak do domu bedziesz szedł na czworaka :decayed::naughty:

Opublikowano

to psyt raz jeszcze :whistling:

Opublikowano

:hi: z rana

niby 18,20 ale walac codziennie do wrocka to tam i nazot trza zaplacic (dla sosnowiczan: nazot - z powrotem) wiec robi sie 36.40 i dziennie bulic ze swojej kieszeni majac palio za free... wolalbym sie wiochami potluc a te 700 odlozyc na fajne felunie :grin:

Opublikowano

Bry :)

Opublikowano

siema napinacze i bogacze :hi::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko.....yyyy....w dobrym momencie sie pożegnałem wczoraj :grin:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Macie może jakieś dojście żeby jak najniższym kosztem sprawdzić kompresje w cylindrach?

wypierdziela mi dość spore ilości nagaru na przepustnice - miesiąc temu czyściłem, wczoraj rozebrałem i cała zasyfiona już była a w tej rurze dolotowej taka mala kałuża oleju :cry:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
Macie może jakieś dojście żeby jak najniższym kosztem sprawdzić kompresje w cylindrach?

wypierdziela mi dość spore ilości nagaru na przepustnice - miesiąc temu czyściłem, wczoraj rozebrałem i cała zasyfiona już była a w tej rurze dolotowej taka mala kałuża oleju :cry:

W Orzeszu mam kumpla mechanika jak co :whistling:

Opublikowano

a już całkiem po taniości to..................

zaparzyć herbaty............

wystudzić....................

i z fusów spróbować odczytać stopień sprężania ...................

może być problem ....................................................

jak zbyt krótko będą fusy parzone :wink:

:wink::decayed:

Opublikowano

siemanko

:hi: z rana

niby 18,20 ale walac codziennie do wrocka to tam i nazot trza zaplacic (dla sosnowiczan: nazot - z powrotem) wiec robi sie 36.40 i dziennie bulic ze swojej kieszeni majac palio za free... wolalbym sie wiochami potluc a te 700 odlozyc na fajne felunie :grin:

jeszcze wytlumacz co oznacza "palio" i juz wszyscy beda zachwyceni twoja znajomoscia gwary i poczuciem humoru :wink::decayed:
Opublikowano
siemanko
:hi: z rana

niby 18,20 ale walac codziennie do wrocka to tam i nazot trza zaplacic (dla sosnowiczan: nazot - z powrotem) wiec robi sie 36.40 i dziennie bulic ze swojej kieszeni majac palio za free... wolalbym sie wiochami potluc a te 700 odlozyc na fajne felunie :grin:

jeszcze wytlumacz co oznacza "palio" i juz wszyscy beda zachwyceni twoja znajomoscia gwary i poczuciem humoru :wink::decayed:

paliwo :)

wiekszosc moich postow pisana w pracy z kom dlatego brak polskich znakow i zdarzaja sie bledy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.