Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:siema z rana :hi:

:dance2:dziekowa akjam :thumbup1:

co to za szemrane interesy :naughty:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

[h=5]Lekcja poglądowa w szkole podstawowej. Pani wychowawczyni pyta dzieci jakie znają nowości farmaceutyczne ostatnich miesięcy.

Oczywiście Jasio jako pierwszy podnosi rączkę i krzyczy:

- Ja, ja.

Pani pyta:

- Jasiu powiedz nam jakie znasz najnowsze lekarstwa.

- Viagra, proszę pani.

Zaskoczona pani, nie wiedząc co powiedzieć upewnia się czy aby dobrze usłyszała. Jaś potwierdza, pani pyta dalej:

- A na co Jasiu Twoim zdaniem ta Viagra jest?

- Na sraczkę proszę Pani - odpowiada Jaś.

- Jak to Jasiu na sraczkę - jesteś pewien? - pyta zaskoczona pani.

- Tak proszę Pani. Co wieczór moja mama mówi do taty: "Zażyj Viagrę może ci to gówno stwardnieje."[/h]

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

:grin:

Opublikowano

:hi:

Nie wiem czy bylo...

Żona do męża:

-kochanie, jak damy naszemu synowi na imię?

-Tomasz...

-ale dlaczego Tomasz?

-nie chciałaś w dupe, to masz!...

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to psyt :wink:

Opublikowano

psssyt:beer: po robocie:decayed:

Opublikowano
:hi:

Nie wiem czy bylo...

Żona do męża:

-kochanie, jak damy naszemu synowi na imię?

-Tomasz...

-ale dlaczego Tomasz?

-nie chciałaś w dupe, to masz!...

Tapatalk 4

:grin:

Opublikowano

a macie

[h=5]Pewnego dnia Jasiu wraca ze szkoły do domu i zastaje w kuchni swoją matkę na stole uprawiającą seks z nowym facetem:

- Mamusiu, co wy robicie?

- Eee... pieczemy ciasteczka synku.

- Okej - i poszedł do swojego pokoju.

Następnego dnia Jasiu idzie do sypialni i mówi do mamy:

- Mamusiu, dzisiaj znowu piekłaś ciasteczka z tym panem, prawda?

- Tak, a skąd wiesz?

- Bo przed chwilą zlizałem lukier ze stołu.[/h]

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

[h=5]Policjant pyta staruszkę:

- Wiek?

- 86 lat.

- Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło?

- Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiając ciepły wiosenny

wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie.

- Znała go pani?

- Nie, ale był przyjaźnie nastawiony.

- Co stało się po tym, jak usiadł obok pani?

- Zaczął pocierać moje udo.

- Czy powstrzymała go pani?

- Nie.

- Dlaczego?

- Bo odczuwałam przyjemność. Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż

odszedł z tego świata 30 lat temu.

- Co stało się potem?

- Zaczął pieścić moje piersi.

- Czy próbowała go pani powstrzymać?

- Nie.

- Dlaczego?

- Mój Boże, dlaczego? Było mi tak dobrze, czułam że naprawdę żyję. Od lat tak

sie nie czułam!

- Co stało się później?

- Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz

mnie, chłopcze, bierz mnie!"

- I co? Zrobił to?

- Nie, do diabla! Zawołał "Prima Aprilis!". I wtedy zastrzeliłam sku..ela..[/h]

Opublikowano

:hi:

panowie czy i gdzie w b5 1.8 jest separator oleju?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.