Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
właśnie się wysrałem :decayed:

:polew::polew::polew::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
właśnie się wysrałem :decayed:

k**wa Pany nie róbcie z tego forum fejsbuka :facepalm:

No właśnie ... kogo obchodzi że sie wysrałeś .... liczysz na kwiaty ???

:banghead:

Ty fajo kasujesz moje wpisy na FB masz kompleksy ?

a to że się wysrałem to wiesz...piszę to co inni :grin:

Pewnie że kasuje jak wypisujesz takie cherezje ... nastepnym razem wklej foto nim spuścisz wode ... :D:D:D

herezje...ruba świnia stoi w wagoniku na Gubałówkę a ja się pytam czy "uciągło" i to jest herezja :grin:

Opublikowano
PANY, MA KTOŚ JAKIEGOŚ ZNAJOMEGO KTÓRY NAPRAWIA ZMYWARKI ??? - NASZA COŚ NIEDOMYWA

Już ją rozebrałem, przeczyścilem kilka razy ale jest d*pa :kwasny:

wkładasz kostkę do pojemnika ? u nas było to samo, odkąd wrzucamy kostkę w piz*ziec to domywa elegancko

nie jest to powodem :kwasny:

u Ciebie proponuję zmienić tabletki albo nastawić na dłuższy program :wink:

Opublikowano
Niezmiennie: psyt :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:hi:Ekipa

Pytanie na dziś gdzie poza allegro i Castoramą dostane klucze do RNS?

Wysłałem moją dziś do Magro i usłyszała że nie ma w sprzedaży :shock3: i że serwis może mi wyciągnąć radio za 200-300zł :grin:

Trzeba było do mnie zadzwonić :doh: Akurat stałem obok działu części i słyszałem jak o to pytała ( niestety jej nie poznałem) :whistling:

nie zawracam gitary w sprawach w których myśle że moja to ogarnie.. wiem błąd :facepalm:

Opublikowano
:hi:Ekipa

Pytanie na dziś gdzie poza allegro i Castoramą dostane klucze do RNS?

Wysłałem moją dziś do Magro i usłyszała że nie ma w sprzedaży :shock3: i że serwis może mi wyciągnąć radio za 200-300zł :grin:

też ostatnio dzwoniłem do aso po wyjmaki, i powiedzieli ze maja tylko na uzytek własny :wink:

Ale już się dowiedziałem, że trzeba zadzwonić i poprosić o sprowadzenie części... 8E0 051 530- taki właśnie numer mają wyjmaki pod RNS-a +-30zł :wink:

Opublikowano
PANY, MA KTOŚ JAKIEGOŚ ZNAJOMEGO KTÓRY NAPRAWIA ZMYWARKI ??? - NASZA COŚ NIEDOMYWA

Już ją rozebrałem, przeczyścilem kilka razy ale jest d*pa :kwasny:

wkładasz kostkę do pojemnika ? u nas było to samo, odkąd wrzucamy kostkę w piz*ziec to domywa elegancko

nie jest to powodem :kwasny:

u Ciebie proponuję zmienić tabletki albo nastawić na dłuższy program :wink:

to Ci mówię wrzuć kostkę do zmywarki, a nie do pojemnika, ja przetestowałem u siebie na wszystkich programach i działa, eco, długi - 2,4h, szybki 40min,itp itd odkąd wrzucam kostkę( czy z lidla czy calgonita) domywa :wink:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

właśnie się wysrałem :decayed:

:polew::polew::polew::grin::grin::grin:

cały czas się zastanawiam czym się ludzie jarają w tym filmiku :whistling:

Opublikowano

no nie gadaj że taki myk trzeba stosować :grin:

aż tam chyba podjade i zapytam żeby widzieć mine gościa za ladą :polew:

w sumie to podobnie musiałem robić z wtyczkami do poliftowych lamp:eusathink:

Opublikowano
no nie gadaj że taki myk trzeba stosować :grin:

aż tam chyba podjade i zapytam żeby widzieć mine gościa za ladą :polew:

w sumie to podobnie musiałem robić z wtyczkami do poliftowych lamp:eusathink:

ucho mi gadał, że taki wlaśnie myk jest z wyjmakami :wink:

Jedź i poproś o klucze pod RNS-a, a jak powiedzą że tym nie handlują, to poproś o sprowadzenie częsci po numerze, i wtedy się sprzedawca może zdziwić :wink:

...Ino Stanley-a nie rób w bambuko :decayed:

Opublikowano
PANY, MA KTOŚ JAKIEGOŚ ZNAJOMEGO KTÓRY NAPRAWIA ZMYWARKI ??? - NASZA COŚ NIEDOMYWA

Już ją rozebrałem, przeczyścilem kilka razy ale jest d*pa :kwasny:

wkładasz kostkę do pojemnika ? u nas było to samo, odkąd wrzucamy kostkę w piz*ziec to domywa elegancko

nie jest to powodem :kwasny:

u Ciebie proponuję zmienić tabletki albo nastawić na dłuższy program :wink:

to Ci mówię wrzuć kostkę do zmywarki, a nie do pojemnika, ja przetestowałem u siebie na wszystkich programach i działa, eco, długi - 2,4h, szybki 40min,itp itd odkąd wrzucam kostkę( czy z lidla czy calgonita) domywa :wink:

:hi:

Miszka wrzucasz byle gdzie na dół zmywarki? Muszę chyba przetestować :whistling:

Opublikowano

Mojej zmywarce mogę nawet possać tą tablete przez 5 min, wrzucić, a i tak nie domyje :kwasny:

Opublikowano

Siema zyeby! :decayed: Wyjmaki to koszt w ASO (ja zamawiałem w MAGRO) ok. 30plnów. :naughty:

Opublikowano
Mojej zmywarce mogę nawet possać tą tablete przez 5 min, wrzucić, a i tak nie domyje :kwasny:

to ją wyjeb jak nie domywa :decayed: jak moja poprzednia d*pa nie chciał dać mi dziecka to zmieniłem :grin:

ps jutro L4 ale tylko jeden dzień :thumbdown:

Opublikowano
Mojej zmywarce mogę nawet possać tą tablete przez 5 min, wrzucić, a i tak nie domyje :kwasny:

to ją wyjeb jak nie domywa :decayed: jak moja poprzednia d*pa nie chciał dać mi dziecka to zmieniłem :grin:

ps jutro L4 ale tylko jeden dzień :thumbdown:

nie mam kasy :decayed:

Opublikowano
Mojej zmywarce mogę nawet possać tą tablete przez 5 min, wrzucić, a i tak nie domyje :kwasny:

A jak jest z ciśnieniem wody? :wink4:

Opublikowano
Mojej zmywarce mogę nawet possać tą tablete przez 5 min, wrzucić, a i tak nie domyje :kwasny:

A jak jest z ciśnieniem wody? :wink4:

dopływ jest ok, ale czy dobrze napierdala w środku przez śmigła- tego dokładnie nie wiem :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:beer::wink:

no takiemu to dobrze :whistling:

Od 12tej pauza pod wawą.tragedia:facepalm:

2giego 4paka kończę:decayed:

ale ci to idzie ...:whistling:

to po pauzie nie ruszasz czy co ? ile tej pauzy

do rana:kawa:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

Ucho. Jak tam tlumik. Poradzila se?

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie mam zielonego pojęcia

Knajpa dziś:eusathink::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.