Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
k**wa wszystko spoko...ale jakby tak coś było napisane co zostało zmodzone to ja...... przynajmniej ja...byłbym wielce zobowiązany....:whistling:
CLH podłączone i luterko wsteczne fotochrom - tak domniemam. :decayed::wink4:

Do tego jeszcze czujnik deszczu oraz przelacznik świateł auto oraz przygotowka pod drl:naughty:

:hi:

zapomniałes dodac ze jeszcze przygotowane pod zew. foto :decayed:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma lipy....

wysłane z one v :)

Opublikowano

No i mina sąsiada pod warunkiem, że wie o co chodzi.:decayed:

Opublikowano
No i mina sąsiada pod warunkiem, że wie o co chodzi.:decayed:

Dokladnie :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano

:hi:

oddalem niu.ie do mechanika i.pozyczylem od szefa stara Zdezelowana a4.. MASAKRA jak mozna doprowadzic auto do takiego stanu. az serce mnie zabolalo jak sie przejechalem

olej nie wymieniany ze 30albo i 50k km czarny jak smola a w komorze jakies skrzepy

w zbiorniku wyrownawczym mleko

tarcze tak krzywe ze przy hamowaniu pedal bije jak najman o mate

auto nagrzewa sie do 70*

ladowanie aku na poziomie zerowym (odpalalem na kable jezdzilem 1h i ledwo go odpalilem po 2h stania)

w zbiorniczku na plyn do absu czarny plyn zalany pod korek a przy mocniejszym skreceniu kierownica zgrzyt ktory moglby sluzyc jako klakson

obroty skacza jak opentane

2kluczyki - jeden do otwierania drzwi drugi do odpalenia

autwm jezdzil jego.szwagier :grin:

ale autko na sprzedaz moze jaki rezacz jest zainteresowany bo cena okazyjna :grin::decayed:

Opublikowano

:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

Opublikowano

:doh:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:

oddalem niu.ie do mechanika i.pozyczylem od szefa stara Zdezelowana a4.. MASAKRA jak mozna doprowadzic auto do takiego stanu. az serce mnie zabolalo jak sie przejechalem

olej nie wymieniany ze 30albo i 50k km czarny jak smola a w komorze jakies skrzepy

w zbiorniku wyrownawczym mleko

tarcze tak krzywe ze przy hamowaniu pedal bije jak najman o mate

auto nagrzewa sie do 70*

ladowanie aku na poziomie zerowym (odpalalem na kable jezdzilem 1h i ledwo go odpalilem po 2h stania)

w zbiorniczku na plyn do absu czarny plyn zalany pod korek a przy mocniejszym skreceniu kierownica zgrzyt ktory moglby sluzyc jako klakson

obroty skacza jak opentane

2kluczyki - jeden do otwierania drzwi drugi do odpalenia

autwm jezdzil jego.szwagier :grin:

ale autko na sprzedaz moze jaki rezacz jest zainteresowany bo cena okazyjna :grin::decayed:

masakra :grin:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

TURBO - EXPERT S.C.JACEK KOKOT, ARTUR ARNDT, ADAM KRÓL, Katowice - warsztat samochodowy - Motointegrator.pl

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

chociaż czekaj oni sami nie regenerują

Opublikowano
:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

Napisz do djim ' a oni z warsztatu gdzieś wożą turbinki do regeneracji i zawsze podobno było ok.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

Napisz do djim ' a oni z warsztatu gdzieś wożą turbinki do regeneracji i zawsze podobno było ok.

A jaki koszt regeneracji?

Lece na meczyk... :drunk::wink:

Opublikowano

siema z wieczora

do boju BIAŁO - CZERWONI :decayed: !!!

wspieramy naszą reprezentacje - psyt tychy :wink:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi:

Tapatalk now Free

Opublikowano

To pograliśmy na MŚ :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
To pograliśmy na MŚ :facepalm::facepalm::facepalm:

żadna nowość :facepalm: kwestia przyzwyczajenia

Opublikowano
To pograliśmy na MŚ :facepalm::facepalm::facepalm:

no coś ty zagramy, zagramy na konsoli :polew::decayed:

2 wygrane z san marino i 1 z mołdawią i ty chciałeś na mistrzostwa do brazyli jechać :nabijasie:

Opublikowano

A może w sumie dobrze... po co sobie robić wstyd w świecie :grin::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

Dzial sprzedam i uzywane turbo awx/ ew brd ;)

Opublikowano
:hi:

Jaka Firme polecacie do zregenerowania Turbo ??

Napisz do djim ' a oni z warsztatu gdzieś wożą turbinki do regeneracji i zawsze podobno było ok.

A jaki koszt regeneracji?

Kuby zapytaj :wink: caha puszcza olej?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.