Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja jestem ciekaw jak jeżdżą tak na prawdę te ecoboost 1.0 od Forda... i ile palą na trasie 160kmph :decayed:

Ford się chwali że to mało pali ale w rzeczywistości 8-10 litrów w mieście i przy prędkościach 140-160 a jeździ się nawet przyjemnie, momentu ma tyle co 1.8T i waga trochę niższa oraz 120KM, da się jeździć :decayed:

Tylko małe ale, ciekawe ile to wytrzyma, obawiam się że ledwo będzie dobijać do 200 tysi i będzie się sypać :kwasny: nie tak jak 1.8T, lekko pół miliona :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Użytkownikom PS3 polecam nowego NFS Rivals .... wymiata i w empiku promocja premierowa 169 zł :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

jak by nie bylo tej 1 z przodu to bym kupil hehehe

Opublikowano
:hi: jakby ktoś spotkał uciąc ręcę i h*ja

Dziś w nocy skradziono rower Kross LEVEL A4 czarno niebieski, nowe opony specialized ground Control, lekko wygięte sztyca, licznik sigma.

Trzeba by było łapki uciąć przy samym tułowiu żeby już do d*py nie sięgnął :facepalm:

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale tu cisza dziś

Opublikowano
Ja jestem ciekaw jak jeżdżą tak na prawdę te ecoboost 1.0 od Forda... i ile palą na trasie 160kmph :decayed:

Ford się chwali że to mało pali ale w rzeczywistości 8-10 litrów w mieście i przy prędkościach 140-160 a jeździ się nawet przyjemnie, momentu ma tyle co 1.8T i waga trochę niższa oraz 120KM, da się jeździć :decayed:

Tylko małe ale, ciekawe ile to wytrzyma, obawiam się że ledwo będzie dobijać do 200 tysi i będzie się sypać :kwasny: nie tak jak 1.8T, lekko pół miliona :decayed:

E, to nie najgorzej :decayed:

Do 200 tysi to już dawno Niemiec sprzedał, a Polak se poradzi ze wszystkim :grin:

Opublikowano

akjam ty będziesz wiedział

Jak sie ma kierownica z B8 s line 3 ramiennea multi do poduszki z B7 4 ramiennej z multi ????

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

:hi: jakby ktoś spotkał uciąc ręcę i h*ja

Dziś w nocy skradziono rower Kross LEVEL A4 czarno niebieski, nowe opony specialized ground Control, lekko wygięte sztyca, licznik sigma.

gdzie ci to ukradli? z piwnicy? myslalem ze sie takie kradzieze juz skonczyly

No też tak myślałem. Stał na klatce za kratami przypiety do rury. Do tego jest domofon przy wejściu do bloku

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
akjam ty będziesz wiedział

Jak sie ma kierownica z B8 s line 3 ramiennea multi do poduszki z B7 4 ramiennej z multi ????

ni jak

rezacz:decayed:

co kiere się marzy zmienić :whistling:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

ale tu cisza dziś

pija alkony

ps ucho basen jutro?

Opublikowano

wyjasnij swoja mysl ?

bedzie moja poducha z 4 ramiennej do 3 raminnej z b8 ?

Opublikowano

Witam mam pytanie jest ktoś z Tych by sprawdzić licznik. Bo znajomy ma problem podpoił pod swoją b5 a tu fis nie świeci

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z robo
Opublikowano

:hi:

Pajda chętnie ale za tydzień musiałem dziś ruszać ne De:facepalm: porażka

Opublikowano
juz nie dlugo i bedzie zderzak a moze wersja US

a jak nie to jebne sobie takie obrysówki LAMPA OBRYSOWA - SKOS DŁUGA LED LEWA (3655034329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:grin:

Pier.olisz ?!

Serio ?......

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.