Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

:hi: jakby ktoś spotkał uciąc ręcę i h*ja

Dziś w nocy skradziono rower Kross LEVEL A4 czarno niebieski, nowe opony specialized ground Control, lekko wygięte sztyca, licznik sigma.

gdzie ci to ukradli? z piwnicy? myslalem ze sie takie kradzieze juz skonczyly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Użytkownikom PS3 polecam nowego NFS Rivals .... wymiata i w empiku promocja premierowa 169 zł :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak jeżdżą tak na prawdę te ecoboost 1.0 od Forda... i ile palą na trasie 160kmph :decayed:

Ford się chwali że to mało pali ale w rzeczywistości 8-10 litrów w mieście i przy prędkościach 140-160 a jeździ się nawet przyjemnie, momentu ma tyle co 1.8T i waga trochę niższa oraz 120KM, da się jeździć :decayed:

Tylko małe ale, ciekawe ile to wytrzyma, obawiam się że ledwo będzie dobijać do 200 tysi i będzie się sypać :kwasny: nie tak jak 1.8T, lekko pół miliona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikom PS3 polecam nowego NFS Rivals .... wymiata i w empiku promocja premierowa 169 zł :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

jak by nie bylo tej 1 z przodu to bym kupil hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jakby ktoś spotkał uciąc ręcę i h*ja

Dziś w nocy skradziono rower Kross LEVEL A4 czarno niebieski, nowe opony specialized ground Control, lekko wygięte sztyca, licznik sigma.

Trzeba by było łapki uciąć przy samym tułowiu żeby już do d*py nie sięgnął :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie dlugo i bedzie zderzak a moze wersja US

a jak nie to jebne sobie takie obrysówki LAMPA OBRYSOWA - SKOS DŁUGA LED LEWA (3655034329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak jeżdżą tak na prawdę te ecoboost 1.0 od Forda... i ile palą na trasie 160kmph :decayed:

Ford się chwali że to mało pali ale w rzeczywistości 8-10 litrów w mieście i przy prędkościach 140-160 a jeździ się nawet przyjemnie, momentu ma tyle co 1.8T i waga trochę niższa oraz 120KM, da się jeździć :decayed:

Tylko małe ale, ciekawe ile to wytrzyma, obawiam się że ledwo będzie dobijać do 200 tysi i będzie się sypać :kwasny: nie tak jak 1.8T, lekko pół miliona :decayed:

E, to nie najgorzej :decayed:

Do 200 tysi to już dawno Niemiec sprzedał, a Polak se poradzi ze wszystkim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam ty będziesz wiedział

Jak sie ma kierownica z B8 s line 3 ramiennea multi do poduszki z B7 4 ramiennej z multi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

:hi: jakby ktoś spotkał uciąc ręcę i h*ja

Dziś w nocy skradziono rower Kross LEVEL A4 czarno niebieski, nowe opony specialized ground Control, lekko wygięte sztyca, licznik sigma.

gdzie ci to ukradli? z piwnicy? myslalem ze sie takie kradzieze juz skonczyly

No też tak myślałem. Stał na klatce za kratami przypiety do rury. Do tego jest domofon przy wejściu do bloku

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam ty będziesz wiedział

Jak sie ma kierownica z B8 s line 3 ramiennea multi do poduszki z B7 4 ramiennej z multi ????

ni jak

rezacz:decayed:

co kiere się marzy zmienić :whistling:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

ale tu cisza dziś

pija alkony

ps ucho basen jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jest ktoś z Tych by sprawdzić licznik. Bo znajomy ma problem podpoił pod swoją b5 a tu fis nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie dlugo i bedzie zderzak a moze wersja US

a jak nie to jebne sobie takie obrysówki LAMPA OBRYSOWA - SKOS DŁUGA LED LEWA (3655034329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:grin:

Pier.olisz ?!

Serio ?......

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...