Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kółka sprzedane więc jednak cena była ok :nose:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Fylyp nie pindol :naughty:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Gregorij czyżbyś był chętny na % ? :decayed:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Gregorij czyżbyś był chętny na % ? :decayed:

Grzesiu to wali, że aż miło i zawsze pisze, że tak dawno nie pił, że już nie pamięta...z reguły co tydzień :polew:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Gregorij czyżbyś był chętny na % ? :decayed:

Grzesiu to wali, że aż miło i zawsze pisze, że tak dawno nie pił, że już nie pamięta...z reguły co tydzień :polew:

no to dobrze będzie akurat czas na zrobienie flaszki lub flaszek :naughty:

Opublikowano

:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

jutro będę dzwonił ogarniał temat :wink4:

od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów :decayed::naughty:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

jutro będę dzwonił ogarniał temat :wink4:

od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów :decayed::naughty:

to skąd do c**ja znasz imię me ? :whistling:

a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały :kox:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

jestem na tak :decayed: a nawet 3 X TAK :wink:

thx panowie za kepsa

no to pyrks to ten dzisiejszy dzień ,

PS. woda ze słoiczka pychocina :whistling:

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

jutro będę dzwonił ogarniał temat :wink4:

od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów :decayed::naughty:

to skąd do c**ja znasz imię me ? :whistling:

a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały :kox:

nie ważne skąd ważne że FylyP :naughty:

wszyscy się budzą jak jest opcja wychlania coś w dodatku jeszcze z obcym :grin:

jutro dzwonię do Twojego kumpla bo dopiero wróciłem dziś z DE

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

jutro będę dzwonił ogarniał temat :wink4:

od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów :decayed::naughty:

to skąd do c**ja znasz imię me ? :whistling:

a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały :kox:

nie ważne skąd ważne że FylyP :naughty:

wszyscy się budzą jak jest opcja wychlania coś w dodatku jeszcze z obcym :grin:

jutro dzwonię do Twojego kumpla bo dopiero wróciłem dziś z DE

chyba jednak za dużo walę sam Ci pisałem z tym noclegiem żebyś powołał się na Filipa :pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.