Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

pewnie Fylyp się do nich też wlicza a tak się wykręca :jerk:

to gitarka trzeba będzie się jakoś zgadać

a Ty co gadałeś już z Danielem odnośnie noclegu że tak grypsujesz :whistling:

jutro będę dzwonił ogarniał temat :wink4:

od razu grypsujesz , kulturalnie chcę się napić poznać niektórych ogrów :decayed::naughty:

to skąd do c**ja znasz imię me ? :whistling:

a tak w ogóle ten wątek zawsze ożywa jak jest temat gorzały :kox:

nie ważne skąd ważne że FylyP :naughty:

wszyscy się budzą jak jest opcja wychlania coś w dodatku jeszcze z obcym :grin:

jutro dzwonię do Twojego kumpla bo dopiero wróciłem dziś z DE

chyba jednak za dużo walę sam Ci pisałem z tym noclegiem żebyś powołał się na Filipa :pali:

:grin::polew:

czekałem aż złapiesz orienta

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra narko :hi:

Opublikowano
7450613276_35334d0f6e_h.jpg
Opublikowano

Pajda, nowe koła na lato ? :naughty:

Osiek ma chyba takie na sell :wink:

Opublikowano
Pajda, nowe koła na lato ? :naughty:

Osiek ma chyba takie na sell :wink:

powiem tak , przydało by się , jednak 19" robi robotę i to mega :slina:

ale ja mam nowe opony 18 + felgi po regenracji więc jak bede chciał to odsprzedać to nikt mi nie da za to 2,5 :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

DEPOheadlight4.jpg

Opublikowano

Wystawić na sprzedaż możesz :decayed:

Opublikowano
Wystawić na sprzedaż możesz :decayed:

no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany :whistling:

myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia :naughty:

Opublikowano
Wystawić na sprzedaż możesz :decayed:

no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany :whistling:

myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia :naughty:

mam coś innego na oku :wink:

Jak się uda, to na wiosnę będzie :jerk::decayed:

Opublikowano
Wystawić na sprzedaż możesz :decayed:

no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany :whistling:

myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia :naughty:

mam coś innego na oku :wink:

Jak się uda, to na wiosnę będzie :jerk::decayed:

zapodaj przykładowym foto :naughty:

Opublikowano
Wystawić na sprzedaż możesz :decayed:

no moge, rozumiem że jesteś zainteresowany :whistling:

myslę że jest parę rzeczy innych do ogarnięcia :naughty:

mam coś innego na oku :wink:

Jak się uda, to na wiosnę będzie :jerk::decayed:

zapodaj przykładowym foto :naughty:

t_felgi_dla_kobiet_2_680.jpg

:decayed:

Opublikowano

toś dowalił teraz :doh:

Opublikowano

zobaczymy co wyjdzie z planów, jest kilka pomysłów :wink:

Opublikowano
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Gregorij czyżbyś był chętny na % ? :decayed:

Jak tylko czas pozwoli to czemu nie. :whistling:
Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

:decayed:

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

tu każdy wali do ryja, ja niestety od nowego roku nie piję wcale :decayed:

Taaa... :klamie:

P.S. Dzięx za spota szybkiego! :wink4:

Gregorij czyżbyś był chętny na % ? :decayed:

Grzesiu to wali, że aż miło i zawsze pisze, że tak dawno nie pił, że już nie pamięta...z reguły co tydzień :polew:

Czasem się coś chlapnie. :decayed: Ale już nie pamiętam kiedy ostatnio piłem. :grin:
:hi: dzięki za spota, ledwo dojechałem.... jeszcze jakiś ciula jechał 30km/h i sznurek samochodów za nim :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ktoś chętny na spota ewentualnie na flaszkę w styczniu :naughty: ?

Pewnie stan :decayed:

jakąś flache na ryj można przyjąć :decayed: a Ci co piszą, że nie piją to dopiero walą w dekiel :decayed:

Święta prawda! :hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

miniatura2php.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.