Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój dzisiaj nie odpalił :kwasny: aku już wiekowe to i czekałem na ten moment :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój po 2 minutach :facepalm: kombinacji

Opublikowano
mój dzisiaj nie odpalił :kwasny: aku już wiekowe to i czekałem na ten moment :facepalm:

I stało się to o czym wczoraj rozmawialiśmy :decayed:

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

mój po 2 minutach :facepalm: kombinacji

Tego najbardziej boję się w moim dieslu...:facepalm:

Opublikowano

:hi:

6,5bilet + 8zeta hamburger = 14,5 i 30min na mrozie:facepalm:

a jedź we trzy osoby :whistling:

bezcenne ,

o flakonie zapomniałeś dodać że 0,7 na 3 poszło żeby się rozgrzać to jeszcze + 13 zł :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/196/n0a2.jpg

Nie ma się co śmiać, bo mój już muszę wymienić :decayed:

Ja wyminiłem w tamta zime, skrzynia mi wariowała. mam nadzieję że do końca gwarancji pociągnie, ale skrzynia juz manual :)

...Ja autko mam od wakacji :D

A do porobienia jeszcze dużo :kwasny:

Opublikowano

Ja jeszcze przed próbą może koło 15tej dojadę na bazę

ale numer do asistans juz pod ręką mam:grin:

Opublikowano
:hi:

ja rano nakręciłem filmik jak odpalałem hebla.......:facepalm: 2 minuty odpalałem....

Wrzucaj :decayed:

Opublikowano

Za stówe nie odda:grin:

Opublikowano
mój dzisiaj nie odpalił :kwasny: aku już wiekowe to i czekałem na ten moment :facepalm:

:kwasny: to nowy akuś będzie? kolejna nowa cześć do niuni

mi dziś odziwo bez problemu ,

myślę sobie -13 to może być ciężko , ale przekrecam kluczyk 5 s i pęks zapalił :shock3: , ale kable cały czas worze w bagażniku

Opublikowano
mój po 2 minutach :facepalm: kombinacji

w końcu go wziąłeś na pych i odpalił :decayed:

Opublikowano
Za stówe nie odda:grin:

:doh::decayed:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

co do klekotów to właśnie dwa lata temu jak przy -27 golf nie zagadał postanowiłem nie kupować więcej diesla, ja dziś mojego z ciekawości sprawdziłem i odpalił przy tych -15 ale to chyba nie dla tego że stoi w garażu :grin:

Opublikowano
Za stówe nie odda:grin:

co do klekotów to właśnie dwa lata temu jak przy -27 golf nie zagadał postanowiłem nie kupować więcej diesla, ja dziś mojego z ciekawości sprawdziłem i odpalił przy tych -15 ale to chyba nie dla tego że stoi w garażu :grin:

Pod pracą dzisiaj miałem -17C i odpalił od strzała więc nie jest tak źle, obawiałem się najgorszego :kwasny:

Dobry :hi:

Opublikowano

Bez problemu żadnego odpalił:decayed: ale to .uj bo go nie idzie oskrobac na szybie prawie cent lodu:facepalm:

Opublikowano

czołem Pany po krótkiej przerwie :hi:

Opublikowano

No witam witam :hi:

Opublikowano

Udalo się:kox: 20min:facepalm:skrobania

Opublikowano

Trzeba było grzać szybę a nie skrobać, bo porysujesz :decayed:

Opublikowano

Ja nie mam takiego bajera jak w fordzie:wink:

Opublikowano
mój po 2 minutach :facepalm: kombinacji

w końcu go wziąłeś na pych i odpalił :decayed:

dokładnie ....zapiąłem trójkę i zagadał bez problemu :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.