Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pajda, a co potrzebujesz? Mój sąsiad tym się zajmuje :wink: Jeszcze z nim flachy nie piłem, ale byłby pretekst :decayed:

opinie geotechniczną pod szkody górnicze

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

niedaleko:wink:

a możesz tam luknąć czy firma wogóle istnieje, czy zagineli w akcji fizycznie oczywiście ? wysłałem tam maila i cisza ?

Opublikowano

Michał potrzebuje wiedzieć dokładnie o co chodzi,mam kolesia w Mysło

Opublikowano

zaś jakaś wajcha :decayed:

PS. Jeździł ktoś z Was na Nexenach ? Chyba Diman kiedyś.... :whistling:

Choć jeden komentarz jest niepokojący :grin:

Solidna koreańska produkcja. Godne polecenia opony. :facepalm::polew:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Maniek.........o co Ci chodzi ????

od kogo brałeś ostatnie gratry ??

zadzwoń do niego ,a przy okazji ...bt ogarniecie....kombinacje alpejskie robisz.....ja Ci się dziwię ....:whistling:

dzisiaj nie chciałem już niepokoić Pana S..... o tak późnej porze :decayed: Ale jutro z nim pogadam :wink:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Maniek.........o co Ci chodzi ????

od kogo brałeś ostatnie gratry ??

zadzwoń do niego ,a przy okazji ...bt ogarniecie....kombinacje alpejskie robisz.....ja Ci się dziwię ....:whistling:

dzisiaj nie chciałem już niepokoić Pana S..... o tak późnej porze :decayed: Ale jutro z nim pogadam :wink:

wiesz ,że najgorzej to kombinować......po co ????

:wink:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

przez Ciebie zapomniałem o kolejce :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

ehhhhhhhhh.............kolega .:doh:......................pyrsk

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Maniek.........o co Ci chodzi ????

od kogo brałeś ostatnie gratry ??

zadzwoń do niego ,a przy okazji ...bt ogarniecie....kombinacje alpejskie robisz.....ja Ci się dziwię ....:whistling:

dzisiaj nie chciałem już niepokoić Pana S..... o tak późnej porze :decayed: Ale jutro z nim pogadam :wink:

wiesz ,że najgorzej to kombinować......po co ????

:wink:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

przez Ciebie zapomniałem o kolejce :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

ehhhhhhhhh.............kolega .:doh:......................pyrsk

Tak czy siak planowałem dzwonić do Marka, pomysł blutka narodził mi się jakieś 2h temu :wink:

psyttt... cisowianka :facepalm:

Opublikowano

abstynent :shock3:

Opublikowano

do jutra :hi:

Opublikowano
abstynent :shock3:

Ano tak to jest,jak jestem w Polsce to mam niekiedy jeszcze robote u kumpla na telefon, więc dziś dyżur i na wszelki wypadek zero %%% :dontknow:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

do jutra :hi:

:hi:

niech Ci się pajdy nowe 19-stki przyśnią :decayed:

Opublikowano
abstynent :shock3:

nie wiem.....

Opublikowano

mykam może do jutra:naughty:

Opublikowano

siemka stan :wink::hi:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

i Grześ :hi:

Opublikowano
:hi: w ten słoneczny kebabowy dzień
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Pajda, chcesz jeszcze tą instrukcje do paska? mógłbym załatwić, ale z nowego :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.