Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

do roboty bys sie wzial :wink:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

regenerowal ktos zaciski gdzies w okolicy? moglibyscie kogos polecic?

Opublikowano

Siema Panowie po krótkiej przerwie! :hi::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

:hi:
Właśnie widzę:facepalm:

poslij foty :naughty:bo mi łeb suszy:facepalm:

nie da rady ponad 200 mega , na pena trza zgrać :wink:

na Picassę to się moment zgrywa :whistling:

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

:co:

:klamie::grin:

nie pije do świąt :whistling:

dlaczego we wtorek Cię nie było ????

zajob w robo i późno zjechałem , Miron mnie tak załatwił że teraz trzeba no nocy za***rdalać przez 30 lat ,

bylem w środe :decayed:

Czekaj, on teraz znowu felgi będzie zmieniał, pewnie zada Ci pytanie czy na drugie 30 lat czegoś nie potrzebujesz :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

spocik zaliczony, zaraztrzeba zrobić psyt :wink:

Opublikowano

to ja se dryna zrobie:decayed:

Opublikowano

spocik zaliczony teraz herbatka miętowa :decayed:

Opublikowano

takie z pod bloku,trza hołotę nauczyć parkować :decayed: karny ku**s i musi przez chodnik wyjeżdżać :whistling:

20140404_220239.jpg

jak cofnie bedzie na nowe mody:banan:

Opublikowano

Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

Opublikowano

a ja nie:grin:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

foty z nr rejstracyjnym mam :naughty:

Opublikowano

za chwilę na Kuchnia + leci Przyjęcie u Rocco :eusathink:

Opublikowano
Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

za chwilę na Kuchnia + leci Przyjęcie u Rocco :eusathink:

to nie jest to co myślisz :whistling:

Opublikowano
Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

za chwilę na Kuchnia + leci Przyjęcie u Rocco :eusathink:

to nie jest to co myślisz :whistling:

AD 1 :grin:

AD 2 mówisz ?:decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

no i dzięki za szybki powrót z SG :decayed:

Przynajmniej Ala nie zasnęła :wink:

Opublikowano
Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy :grin:

Takie rzeczy tylko u ciebie występują:grin:

Opublikowano
Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

za chwilę na Kuchnia + leci Przyjęcie u Rocco :eusathink:

to nie jest to co myślisz :whistling:

AD 1 :grin:

AD 2 mówisz ?:decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

no i dzięki za szybki powrót z SG :decayed:

Przynajmniej Ala nie zasnęła :wink:

:cheesy:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Ja bym się bał :kwasny: szkoda fury :wink:

kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy :grin:

Takie rzeczy tylko u ciebie występują:grin:

no pewnie na budowie na pewno :wink:

Opublikowano
no i dzięki za szybki powrót z SG :decayed:

Przynajmniej Ala nie zasnęła :wink:

Nie wiem jak on to zrobił, ale sie nie bal ze turbo mu bokiem wyjdzie:grin:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Nie na budowie ale na blotniku:whistling::grin:

Opublikowano

to psyt :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.