Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A przymierzam sie... jak mi zaś coś z małą nie wyskoczy...

:hi:

Patryk pojechałbym za Tobą :decayed: będzie szybciej i bez motania się po parkingach w SCC.

Lub jak chcesz możemy jechać moim autem.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie tu motanie. Jak sie ugadujemy?

Opublikowano

Ja niestety nie dojadę no chyba, że po 20ej... :kwasny: W kontakcie. :wink4:

Opublikowano

Pierwsi !!!

Opublikowano

Żebyście nie byli ostatni :decayed:


Edit: Nie dojadę jednak bo nie udało się więc wcześniej z roboty. :zemdlal:

Opublikowano

Dzieki pany za spociszona ;) kebs nawet był dobry....

Opublikowano

dzięki Pany

Opublikowano

Pajda ...

Floppy Music by Minihui - Super Mario Bros:

Opublikowano

:hi:

multis jak bym wiedział ze zawitasz do Katowic to bym ci ten układ podrzucił a tak będzie leżakował :mellow:

Opublikowano

Dzieki Pany za spocik i kebab :naughty:

Miło było poznac :wink:

Opublikowano

Zaczynamy na parkingu podziemnym SCC a później lecimy na kebsa do Petry http://www.yelp.pl/biz/petra-kebab-katowice

:wink4:

co mnie ostatnio rozjebało, wracam z baletu najebany - to normalne, idę spać, rano oczywiście po beknięciu i kupie czuje, że był kebab ale to też jakby norma, po kilku dniach loguję się na kredytówce, a tam transakcja kartą właśnie w Petrze - i tak dowiedziałem się, że można już tam płacić kartą- ot taka mała historia :decayed:

z cyklu urzekła mnie twoja historia ... :nabijasie:

dzięki pany za spocisza

Opublikowano

czyli następny spot w ST :decayed:

Opublikowano

czyli następny spot w ST :decayed:

można by,

może miszka sie przyciagnie :naughty:

http://www.bbc.com/sport/football/live-scores

Opublikowano

czyli następny spot w ST :decayed:

Zapraszamy :wink:

Opublikowano

:hi:

multis jak bym wiedział ze zawitasz do Katowic to bym ci ten układ podrzucił a tak będzie leżakował :mellow:

Jaki układ?
Opublikowano

od składania luster - może go przerobisz pod siebie albo u kogoś będzie działać ja odpuszczam moda wyprułem już instalacje

Opublikowano

od składania luster - może go przerobisz pod siebie albo u kogoś będzie działać ja odpuszczam moda wyprułem już instalacje

Why? :mysli:

Edit: Szpilka u KW :kox:

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego układ był poprawiony a jednak po chwili działania staje się bezużyteczny wiec stwierdziłem ze odpuszczam

Już byłem u samochodowego elektryka aby mi przymierzyl dokładnie instalacje drzwi i pociągnęłe przezemnie kable no i na moje nieszczęście wszystko jest OK

Opublikowano

:hi:

Nie mam pojęcia dlaczego układ był poprawiony a jednak po chwili działania staje się bezużyteczny wiec stwierdziłem ze odpuszczam

Już byłem u samochodowego elektryka aby mi przymierzyl dokładnie instalacje drzwi i pociągnęłe przezemnie kable no i na moje nieszczęście wszystko jest OK

Trza zamienic z uchowym. Ja jednak twierdze ze masz cos ppdupcone... Macie kopie 1:1 ty na nowych flakach...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.