Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm:

no tak czego mogłem się spodziewać :decayed:

jeszcze jutro i fajrant ale wyjątkowo mam niezły trip do jebnięcia przez weekend więc bez alko :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm:

no tak czego mogłem się spodziewać :decayed:

jeszcze jutro i fajrant ale wyjątkowo mam niezły trip do jebnięcia przez weekend więc bez alko :facepalm:

Jestem z tobą ... Psyyyt :D

Opublikowano

pssyt :naughty:

zacząłem dzisiaj ze śwagrem szukać jego wymarzonego dupowozu za zawrotne 18 papiera. Uwielbiam patrzeć na miny Mirków handlarzy na widok laptopa z vagiem i miernika lakieru :D Efekt zawsze jest taki sam - od razu zaczynają się lamenty i gadki o malowanych drzwiach od parkingówek czy maskach po odpryskach.

Pierwszy strzał z dzisiaj

http://olx.pl/oferta/koda-fabia-1-4-tdi-80km-klimatyzacja-salon-polska-2009-CID5-ID7U5nn.html#7aadb4df84

lewa strona 300 mikronów od błotnika przód aż do tylnego - na górnych partiach słupka D miernik zaczął pokazywać wartości z c**ja typu 2800-3200 mikronów. Otwieram klapę a tam na zgrzewach blachy świeża masa i już wyłażąca ruda. :D

Ciekawy weekend się zapowiada

Opublikowano

pssyt :naughty:

zacząłem dzisiaj ze śwagrem szukać jego wymarzonego dupowozu za zawrotne 18 papiera. Uwielbiam patrzeć na miny Mirków handlarzy na widok laptopa z vagiem i miernika lakieru :D Efekt zawsze jest taki sam - od razu zaczynają się lamenty i gadki o malowanych drzwiach od parkingówek czy maskach po odpryskach.

Pierwszy strzał z dzisiaj

http://olx.pl/oferta/koda-fabia-1-4-tdi-80km-klimatyzacja-salon-polska-2009-CID5-ID7U5nn.html#7aadb4df84

lewa strona 300 mikronów od błotnika przód aż do tylnego - na górnych partiach słupka D miernik zaczął pokazywać wartości z c**ja typu 2800-3200 mikronów. Otwieram klapę a tam na zgrzewach blachy świeża masa i już wyłażąca ruda. :D

Ciekawy weekend się zapowiada

Trza zebrać loże szyderców i latać po Mirkach . gnoić szmaciarzy ...

Zaczął bym od Sowińskiego... ma ze mna na pieńku :)

Opublikowano

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

Opublikowano

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez :grin:

Opublikowano

to psyt :wink:

PS. Wczoraj wsiadłem do nowego Passata, fajne autko,wydaje się dużo większe niż poprzednik, klima 3 strefy w standardzie :naughty:

To tyle moich motoryzacyjnych wypocin :grin:

Opublikowano

Jutro może podjad zobaczyć. :naughty:

Opublikowano

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

:grin:

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez :grin:

:grin:

to psyt :wink:

PS. Wczoraj wsiadłem do nowego Passata, fajne autko,wydaje się dużo większe niż poprzednik, klima 3 strefy w standardzie :naughty:

To tyle moich motoryzacyjnych wypocin :grin:

Zapodają w nich 2.0 tdi bi turbo 240 km :kox::naughty:,czy cos mi się poebało?

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Biore :naughty::D

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Biore :naughty::D

zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł :decayed:

Opublikowano

No to nic tylko brać :decayed:

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Biore :naughty::D

zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł :decayed:

200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu :decayed::grin:

Opublikowano

Stasiu BIERZ !

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Biore :naughty::D

zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł :decayed:

200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu :decayed::grin:

bez zniżek, poczekam jak przyjedzie jakaś całka-odkupię i naprawię sobie po kosztach :decayed:

Opublikowano

+ do tego 4motion z DSG

Biore :naughty::D

zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł :decayed:

200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu :decayed::grin:

bez zniżek, poczekam jak przyjedzie jakaś całka-odkupię i naprawię sobie po kosztach :decayed:

Jest szansa,że na alledrogo latają już jakies graty z new Passata :decayed::naughty:

Opublikowano

:decayed: Jakby się trafiły dwa to daj znać :D


Edit:

:hi:

Edytowane przez akjam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.